Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-04

 
WALKA DIRRELL-SMITH ZAGROŻONA? AMERYKANIN CHCE ZMIANY LOKALIZACJI

Promotor Eddie Hearn zdradził, że pod znakiem zapytania stanęła zaplanowana na 9 września potyczka o wakujący pas mistrza świata federacji WBC w wadze super średniej pomiędzy promowanym przez niego Callumem Smithem (22-0, 17 KO) a Anthonym Dirrellem (30-1-1, 24 KO). Wszystko przez to, że Amerykanin próbuje ponoć przenieść walkę do swojego rodzinnego Flint w stanie Michigan.


WŁODARCZYK: NIE MA ZNACZENIA, KTO ZOSTANIE MOIM RYWALEM

Już w sobotę odbędzie się oficjalne losowanie par ćwierćfinałowych turnieju "World Boxing Super Series". Wciąż nie wiadomo, czy weźmie w nim udział Krzysztof Głowacki, ale na pewno będziemy mieli przynajmniej jednego przedstawiciela, Krzysztofa Włodarczyka (53-3-1, 37 KO). Sam "Diablo" zapowiada, że nie ma żadnych preferencji co do swojego przeciwnika.


TRENER McGREGORA: PO MAYWEATHERZE CONOR WRÓCI DO OKTAGONU

Według wstępnych prognoz Conor McGregor za debiut w boksie zawodowym i walkę z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) - po podliczeniu wszystkich wpływów, zarobi około 70 milionów dolarów. Kibice MMA martwią się, że mistrz dwóch kategorii federacji UFC już nie wróci po takiej wypłacie do mieszanych sportów walki. Ale uspokaja ich trener charyzmatycznego Irlandczyka.

WIDEO: WALKA FARRELL vs IRVINE - PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW EUROPY (-52kg)

To trochę spokojniejszy okres w boksie, ale mamy dla Was jeszcze sporo materiałów z Charkowa, gdzie niedawno zakończyły się Mistrzostwa Europy. Prezentujemy Wam półfinałową walkę w kategorii -52 kilogramów pomiędzy Niallem Farrellem z Anglii a Brendanem Irvine'em z Irlandii. Jednogłośnym werdyktem sędziów zwyciężył Farrell, zapewniając sobie awans do wielkiego finału.
BRONER BĘDZIE SPAROWAŁ Z MAYWEATHEREM?

Conor McGregor rozesłał zaproszenie do wielu znanych bokserów i może liczyć między innymi na sparingi z mistrzem świata dwóch kategorii, Paulem Malignaggim. Ale jeszcze lepszego sparingpartnera będzie miał jego rywal - wspaniały Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), dla którego będzie to powrót ze sportowej emerytury po blisko dwóch latach nieaktywności.