KRZYSZTOF GŁOWACKI UCINA WSZELKIE SPEKULACJE: NIE MA TAKIEJ OPCJI

Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) został postawiony niejako pod ścianą przez jednego ze swoich współpromotorów, który szczerze namawia go na zmianę trenera. Ale były mistrz świata kategorii junior ciężkiej stanął zdecydowanie po stronie Fiodora Łapina, który doprowadził go do największych sukcesów i tronu federacji WBO.

- Po sobotniej gali muszę stwierdzić, że "Główka" jak nie zmieni trenerów, to jego kariera stanie w miejscu. Tylko wyjazd do Stanów może wyjść na dobre - stwierdził Tomasz Babiloński, niegdyś jedyny promotor "Główki", dziś jeden ze współpromotorów.

- Nie ma takiej opcji, więcej nie komentuję sprawy - ucina wszelkie spekulacje podopieczny trenera Łapina.

- Nic mi nie wiadomo o żadnych zmianach. Nie ukrywam, że nie lubimy się panem Babilońskim - dodał od siebie sam szkoleniowiec w rozmowie z Kamilem Wolnickim.

Przypomnijmy, że w sobotni wieczór podczas gali Polsat Boxing Night po dziewięciu miesiącach przerwy, utracie tytułu, kontuzjach i długiej rehabilitacji, Krzysiek udanie powrócił do akcji, wygrywając przed czasem z niepokonanym dotąd Hiznim Altunkayą (29-1, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sirktrepske
Data: 28-06-2017 11:40:32 
Niech Łapiński i Babilon sobie w ringu wyjaśnia nieporozumienia..
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 28-06-2017 11:46:45 
A może Babiloński ma rację gdyby nie Łapin Główka walczyłby na PBN z Kalengą którego w takim sztosie w jakim był wynieśli by z ringu i dzisiaj już Główka byłby pewny startu w turnieju cruiser i 400 tys dolców gaży, w dodatku jako jedna z głównych gwiazd, pewnie rozstawiony, a tak wezmą Pereza i Główka będzie walczył raz na rok w Radomiu jak to u Wasielewskiego, zbierał na samochód albo motor, kto nie ryzykuje nie pije szampana, albo się jest mistrzem albo Wawrzykiem lub Kołodziejem
 Autor komentarza: NakMuay
Data: 28-06-2017 11:59:43 
Jakos mam wrazenie, ze specjalnie dali Glowki slabszego przeciwnika na PBN, poniewaz ma duze szanse na WBSS i nie chcieli zaryzykowac kontuzje.
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 28-06-2017 12:51:46 
Krzychu nie daj się zwariować. Zobacz na swojego pożal się Boże przyjaciela. Gamoń bez sukcesów większych a siedzi w Stanach i zarabia hajc za byle leszczy. Zbieraj żonę i dzieciaki i wyjężdżaj akurat to Babilon ma rację bo z Łapinem vel ljewy prjawy ch....a już osiągnie
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 28-06-2017 15:21:49 
@up
Jaką żonę i dzieci? Głowacki przed końcówką roku rozstał się ze swoją żoną i już nie są razem, może dlatego Główka by też nie chciał wyfrunąć za ocean, bo nie widziałby się z dziećmi za często..
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 28-06-2017 15:24:00 
I to może też być powodem słabego rywala, nie wiadomo jak zachowałby się w ringu z lepszym zawodnikiem, po kontuzjach, operacjach, 9 miesięcznej przerwie i rozstaniu z żoną.. Lepiej dmuchać na zimne, a na pewno po takiej przerwie, z resztą.. na palcach u jednej ręki można policzyć ile bokserów po porażce dostawało kogoś z szerszego topu, zazwyczaj są to ogórki do przecierki z ujemnym bilansem, albo jacyś journeymani.
 Autor komentarza: Dominator303
Data: 28-06-2017 16:00:30 
Jeden juz nie tak dawno trenera zmienił i wyjechał do USA jak to się skończyło wszyscy widzieliśmy...w szpitalu.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-06-2017 19:33:06 
Po tym co pokazał Głowacki w walce z Huckiem i Cunninghamem powtórzę że ma zajebisty arsenał i z niego korzysta.

Turek nastawił się na obronę a takiego najtrudniej ubić.
Głowacki bił trochę za mało kombinacjami aby w trakcie jakiś mocny cios przemycić.
Ale po kontuzji tak właśnie jest że sobie człowiek przypomina jak się walczy w późniejszych rundach...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.