BABILOŃSKI: GŁOWACKI MUSI ZMIENIĆ TRENERA

Redakcja, Twitter

2017-06-26

Nie milkną echa sobotniej gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej Ergo Arenie. Na Twitterze od kilku dni cały czas prowadzone są gorące rozmowy na temat obecnej sytuacji polskiego boksu. Swoje trzy grosze dorzucił nieoczekiwanie współpromotor byłego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (27-1, 17 KO) - Tomasz Babiloński. Szef Babilon Promotions skomentował występ swojego podopiecznego. Uważa on, że Głowacki powinien zakończyć współpracę z Fiodorem Łapinem

- Po sobotniej gali muszę stwierdzić, że "Główka" jak nie zmieni trenerów to jego kariera stanie w miejscu. Tylko wyjazd do Stanów może wyjść na dobre - napisał na swoim profilu na Twitterze Babiloński.

KRZYSZTOF GŁOWACKI: SERWIS SPECJALNY >>>

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Babiloński ocenia pracę Łapina. W przeszłości podobną opinię wygłosił komentując poczynania Krzysztofa Włodarczyka na zawodowych ringach. Stwierdził wtedy - podobnie jak dziś mówiąc o Głowackim - że "Diablo" musi zmienić sztab szkoleniowy, ponieważ Fiodor Łapin nie nauczy go już nic nowego.