CANELO: ZOBACZYCIE, CO ZNACZY PRAWDZIWY MEKSYKAŃSKI STYL

Giennadij Gołowkin (37-0, 33 KO) od lat powtarza, że uwielbia meksykański styl boksu i stara się walczyć właśnie w ten sposób. Co na to Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO)?

- Wszyscy zobaczycie 16 września, co to znaczy prawdziwy meksykański styl - mówi "Canelo".

Tego dnia pięściarz z Guadalajary zmierzy się z Kazachem na ringu w Las Vegas. Przy okazji czwartkowej konferencji prasowej w Los Angeles Meksykanin podkreślał, że ma "obsesję" na punkcie tego pojedynku. Zaznaczał też, że "GGG" nigdy jeszcze nie boksował z kimś takim jak on.

- Jest różnica między mną a zawodnikami, z którymi do tej pory walczył. To jasne, że nokautował rywali, którzy po prostu stali naprzeciw niego i czekali na ciosy - oznajmił.

Poniżej ostatnie face to face obu pięściarzy. Trwająca od poniedziałku trasa promocyjna, obejmująca też Londyn i Nowy Jork, dobiegła w Los Angeles końca. Teraz obaj zawodnicy skupią się na treningu, a ponownie twarzą w twarz staną już we wrześniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Norbert
Data: 23-06-2017 11:14:57 
Dzisiaj daję 1000 zeta że Rudy zostanie rozbity i NIE DOTRWA do końca walki !

Gienek Go uspokił walką z Jacobsem ale w walce z nim już bez zahamowań i odpuszczań rozjedzie Go spokojnie.

Żadnych punktów nie będzie tylko mocne K.O tak do 10 rundy...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 23-06-2017 11:24:42 
Po tej walce mądrala Money powinien walczyć z GGG a nie z MCGregorem !

To byłoby wydarzenie stulecia i WŁAŚCIWE, OSTATECZNE zakończenie kariery Moneya pokazujące mu że jest bokser

którzy potrafi zdeklasować antyboksera któremu nie pomogą żadne ulubione: faule, triki, klincze i ringowe

oszustwa.

Mam nadzieję że Money przez chciwość na hajs, narcyzm i bajeczne mniemanie o swojej wielkości da się namówić

na tę walkę. Obym tego dożył...
 Autor komentarza: mcdf
Data: 23-06-2017 12:37:07 
Coś czuję, że w tej walce możemy zobaczyć prawdziwego Golovkina. Widać po nim ewidentnie, że jest zajarany tą walką. Na punkty wypyka Canelo bez problemu (chyba, że sedziowie będą chcieli zagrać pierwszoplanową role), jak i w prawdziwej bitce zniszczy meksykańca.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 23-06-2017 13:01:41 
Kurcze, jednak widać różnice w gabarytach, zobaczymy jak ta walka sie potoczy.
P.S. Leżał kiedyś Alvarez na deskach?
 Autor komentarza: AStraszek
Data: 23-06-2017 13:46:15 
Gołowkin będzie miał trudną przeprawę, ponieważ Alvarez to bardzo twardy zawodnik, sądzę, że będzie blisko wałka ale Gołowkin wygra tą walkę przez SD.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 23-06-2017 13:46:46 
LennoxLewisLion
Tez mnie to zastanawia... trzeba jednak pamietac ze szczeka Rudego wydaje sie mocna na tle rywali z nizszych kategori wagowych i do tego albo past prime albo rozbitych. Podobnie niektorzy zachwalaja jego cios. Kogo on znokautowal?
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 23-06-2017 16:43:50 
Chyba Oskar kazał Gołowkinowi ubierać buty na obcasie, bo wszędzie Rudy wygląda na małego.
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 23-06-2017 20:34:03 
Zaznaczał też, że "GGG" nigdy jeszcze nie boksował z kimś takim jak on:
- Jest różnica między mną a zawodnikami, z którymi do tej pory walczył. To jasne, że nokautował rywali, którzy po prostu stali naprzeciw niego i czekali na ciosy.
Różnica jest-na setkę-i to widoczna!Nikt nie był"ryży"!!!
Ale czy prawdą jest gadolenie iż "GGG" nokautował rywali, którzy po prostu stali naprzeciw niego i czekali na ciosy?Kell Brook,Dominic Wade,David Lemieux,Willie Monroe Jr.czy choć by Martin Murray to nie kołki czy worki treningowe tylko pięściarze o wspaniałych rekordach i z ambicjami i aspiracjami mistrzowskimi i gdyby nie Giena pewnie 4z5 tymi mistrzami by zostali(?)!!!
Różnica też jest miedzy Saulem a np.Danielem Jacobsem gdyż ten ostatni może powiedzieć że przeboksował 12 pełnych rund z GGG i to jak równy z równym(kwestia subiektywnego punktu widzenia)czego Meksykanin raczej nie powie już po ich bezpośrednim starciu:)
Więc:...Jest różnica między Golowkinem a zawodnikami, z którymi do tej pory walczył Alvarez. To jasne, że nokautował rywali, którzy po prostu stali naprzeciw niego i czekali na ciosy np.Chavez Jr. !-stał,czekał i 12 rund przeczekał!A Ci "czekający" to przede wszystkim rodacy Canelo a było ich co nie miara!!!Mianowicie 23 w tym 22 zaznało porażki bo Jorge Juarez zremisował i to nie jednogłośnie(tylko4rd) a 5 czy 6 walczyło po pełnym dystansie i to nie wszędzie Alvarez zwyciężał jednogłośnie na pkt.!!!Tak z 51 walk 23 to podwórkowe boje i jak widać nie do końca jednostronne a jak wieść gminna niesie na tym podwórku karty rozdaje nie kto inny jak "Golden Boy"(ostatnio po zerkać można było na jego kuzyna-Golden Kida:):)del a Hoya)który to jak nikt inny dba o Swych rodaków ale przede wszystkim o Swój PORTFELIK!!!!!!
Czyli gadanie na otuchy własnemu Ja dodanie!A WALKĘ OCENIMY,MY KIBICE,PO 16 WRZEŚNIA.JEŚLI DO TEJ PORY WOJNY NIE BĘDZIE...POZDRO I BEZ ODBIORU!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.