Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-15

 


MAYWEATHER Z McGREGOREM W LIMICIE WAGI JUNIOR ŚREDNIEJ

- Negocjacje trwały długo, ale w końcu coś, co wydawało się niemożliwe do zrealizowania, dojdzie do skutku - mówi Dana White, prezydent organizacji UFC i poniekąd szef Conora McGregora. Gwiazda światowego MMA 26 sierpnia spotka się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas z największą gwiazdą boksu tego tysiąclecia, Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO).


PBN: JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Już 24 czerwca będziemy świadkami siódmej gali z cyklu Polsat Boxing Night. Początki telewizyjnego projektu sięgają aż osiem lat wstecz, a dokładniej 2009 roku. Walka Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą miała przebić rekord oglądalności z 1998 roku, kiedy popularnego "Andrew" w konfrontacji Timem Witherspoonem oglądało ponad 11 milionów widzów. Rekord pobity nie został, ale gala w Łodzi rozpoczęła piękną kartę w historii polskiego boksu.


PBN7: DĄBROWSKI vs TALAREK - PIERWSZE UDERZENIE

Rewanżowe starcie między Norbertem Dąbrowskim (20-6-1, 8 KO) a Robertem Talarkiem (17-2-2, 11 KO) do karty walk Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie wskoczyło dość niespodziewanie. Od początku przykuło jednak uwagę kibiców pięściarstwa. I niedziwne, bo przez ponad dwa lata od pierwszej konfrontacji obaj przeszli wiele. Nie zmieniło się jedno - serce do walki mają to samo, a może nawet jeszcze większe.NORBERT DĄBROWSKI O REWANŻU Z TALARKIEM #PBN7

Już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie Norbert Dąbrowski (20-6-1, 8 KO) przystąpi do rewanżu z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO), otwierając galę PBN 7. I właśnie o tej potyczce porozmawialiśmy z "Norasem", który nieznacznie zwyciężył na punkty w pierwszej walce. Zapraszamy.DUVA: SIERGIEJ NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁ W TAKIEJ FORMIE

Kathy Duva, podobnie jak promowany przez nią Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO) uważa, że zbyt ciężkie treningi były przyczyną utraty sił przez Rosjanina w drugiej części listopadowej walki z Andre Wardem (31-0, 15 KO). Tym razem "Kruszer" trenował podobno dużo mądrzej i w sobotę ma błyszczeć w ringu przez cały pojedynek, bez względu na to, ile on potrwa.

MAYWEATHER JR vs McGREGOR: 12 RUND, RĘKAWICE 10-UNCJOWE

Długo trwały negocjacje w sprawie walki Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. Ten drugi najpierw musiał dogadać się z organizacją UFC, dla której walczył i która miała na niego wyłączność. Pieniądze do zgarnięcia były jednak tak duże, że wszyscy poszli po rozum do głowy i wynegocjowali porozumienie. Szczegóły walki zdradza Dana White, charyzmatyczny prezydent UFC.ADAM KOWNACKI: SZPILKA NIE MA SERCA DO WALKI ANI SZCZĘKI

Adam Kownacki (15-0, 12 KO) przybył na Brooklyn z Łomży w 1996 roku w wieku siedmiu lat. - Rodzice dostali 'zieloną kartę' i przybyli do Ameryki po lepsze życie - mówi niepokonany polski pięściarz wagi ciężkiej, który 15 lipca w Nassau Coliseum w Uniondale skrzyżuje rękawice ze swoim rodakiem, Arturem Szpilką (20-2, 15 KO).


ATLAS: McGREGOR BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK JASKINIOWIEC

Mimo że Conor McGregor zawalczy z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) na zasadach boksu zawodowego, to znajdują się i tacy, którzy wierzą w szanse Irlandczyka na sprawienie sensacji i pokonanie "Moneya". Słynny trener Teddy Atlas nie ma jednak złudzeń - pięściarskie umiejętności gwiazdora UFC zostaną brutalnie obnażone.