MISTRZOSTWA EUROPY: JEDEN Z FAWORYTÓW COFNIĘTY NA GRANICY

Pierwsze walki Mistrzostw Europy odbędą się jutro, a już wczoraj z turniejem pożegnał się jeden z faworytów wagi półciężkiej - Georgij Kuszitaszwili (-81kg). Wszystko ma podłoże polityczne.

Rosjanie przywieźli łącznie 39-osobową ekipą. Dziewięć z nich - w tym właśnie pięściarz wagi półciężkiej, mieli wizy... Krymu. Ukraina nadal uważa ten region za swój, więc wizę Kuszitaszwilego potraktowano jako nieważną i nie wpuszczono go do kraju. Tak samo jak osiem innych osób.

Kuszitaszwili miał chrapkę nawet na złoto. Już został cofnięty do Rosji. Pierwsze walki już jutro. Ćwierćfinaliści Mistrzostw Europy zapewnią sobie awans do Mistrzostw Świata, które startują od 25 sierpnia w Hamburgu. Poniżej przypominamy Wam skład biało-czerwonych.

-49kg: Jakub Słomiński
-52kg: Maciej Jóźwik
-56kg: Jarosław Iwanow
-60kg: Adrian Kowal
-64kg: Mateusz Polski
-69kg: Damian Kiwior
-75kg: Bartosz Gołębiewski
-81kg: Arkadiusz Szwedowicz
-91kg: Igor Jakubowski
+91kg: Aleksander Stawirej

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: docarol
Data: 15-06-2017 10:36:30 
Nie ma co się dziwić Ukraińcom. To tak jakby zielone ludziki albo inna ruska swołocz z Kaliningradu, wlazłaby do Polski i zajęłaby warmińsko-mazurskie!
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 15-06-2017 10:46:31 
docarol
proponuje zobaczyc filmy "Ukraina w ogniu" i" barwy rewolucj " ,umozliwia Ci zobaczenie problemu ukrainskiego i mechanizmy ,ktore go wykreowaly ,zobaczysz kulture Ukraincow ,oraz ich szlachetnosc
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 15-06-2017 11:01:45 
Druga sprawa nigdy nie slyszalem zeby Rosja miala jakies roszczenia terytorialne do Polski ,ale o tym ze chocholy chca zwroty Przemysla i Chelma slyszalem wielokrotnie,tez maja raje ?
 Autor komentarza: docarol
Data: 15-06-2017 11:49:13 
zeitgeist

Od stuleci były i są konflikty między narodami, ale w ostatnich przeszło dwustu latach, notorycznie dostajemy od ruskich po dupie, a Ukraińcom przynajmniej mogliśmy się odwdzięczyć i również dotrzymywaliśmy im kroku w rzeziach i czystkach etnicznych. Taka sytuacja zawsze bardzo pasowała ruskiemu mocarstwu, bo jak proste przysłowie mówi, „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”.
Do czego piję? A no do tego, że propagandziści z nacjonalistyczno-narodowej TV Republika która promuje również Kaczyńskiego, który silnie wyjawia nacjonalistyczne tendencje, nie garną się do tego żeby złagodzić konflikt polsko-ukraiński, pomimo że jak każda TV ma mocne instrumenty medialne, tylko zaostrza konflikt między naszymi nacjami montując takie filmy, tak jakby pracowali dla Kremla. Nacjonaliści zawsze szukają konfliktów, bo to ich utrzymuje przy egzystencji, ale gdy w grę wchodzą interesy, to nie wybierają do sporów tego z którym prowadzą największe transakcje handlowe. Przykładem są Niemcy, które zdecydowanie więcej napsuły nam krwi niż Ukraińcy. Nacjonalistom nie opłaca się wzmagać konfliktów z zachodnim sąsiadem, bo Polacy eksportują do nich 1/3 swoich towarów i gdyby relacje handlowe z Niemcami się popsuły, to Polacy wysłaliby propagandzistów w pizdu, więc dla podtrzymania swojej egzystencji i wyładowania frustracji, TV Republika wraz z innymi kato-bolszewikami, wybiera miernoty. To tak jakby ktoś kto chcąc wyładować swoją złość, wyładowuje ją na kimś słabym, np. na dziecku.
Innymi słowy, TV Republika to „piąta kolumna”! Putin nie potrzebuje wysyłać agentów żeby skonfliktować dwa państwa, bo robi to za nich ta banda nacjonalistów z TV Republiki!!!

Rozszerz swój horyzont informacyjny, to może przestaniesz widzieć tylko szare barwy naszych relacji z sąsiadem.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 15-06-2017 12:37:27 
docarol
"Nie ma co się dziwić Ukraińcom. To tak jakby zielone ludziki albo inna ruska swołocz z Kaliningradu, wlazłaby do Polski i zajęłaby warmińsko-mazurskie!"

To Polacy by chwycili za broń i walczyli o swój kraj! Jak to zawsze robiliśmy. A co robią Ukraińcy? Bronią swojego kraju?

MAJĄ GO W DUPIE

Przyjeżdżają sobie do nas się dorabiać, studiować za pieniądze polskiego podatnika, bo tak wygodnie. A u siebie siedzą spokojnie i czekają aż ruskie zapukają do ich drzwi.
Więc proszę nie porównuj Polaków do Ukraińców bo to jest dla nas potwarz!
Jak kurna można siedzieć na dupie kiedy najechali twój kraj??? Zero szacunku dla takich, gardzę takim ludem.
W ogóle chłopie chrzanisz takie brednie w swoim ostatnim poście że za takie obelgi w kierunku do Polaków bym cię zbanował. "dotrzymywaliśmy kroku w rzeziach etnicznych", ty chamie niedokształcony, jak śmiesz coś takiego pisać.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 15-06-2017 12:37:59 
To się jednak potwierdza, każdy przyjaciel Ukraińców to taka sama świnia jak i oni.
 Autor komentarza: docarol
Data: 15-06-2017 13:26:12 
Jesz czy roztrząsasz?

Nie niedokształcenie, tylko obiektywizm! Twoja reakcja to typowa reakcja pospolitego chama(chłop) oderwanego siłą od pługa, tak jak to pospólstwo z Żarczyc Dużych, które broni księdza i dla którego ksiądz jest nie tylko czysty jak łza, ale również święty, a to że jest pedofilem, to drugorzędna sprawa.
Cóż, taka to nasza Polska katolicka z miłosiernymi prawdziwymi Polakami, którzy albo nie chcą albo nie dopuszczają do siebie tego, że Polacy również mogą być rzeźnikami. Są też tacy, którym najzwyczajniej w świecie wiedza sprawia ból!

Oto dla ciebie, "prawdziwy Polaku" fragment z biblii
(Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 15-06-2017 14:04:54 
docarol
Prblem w tym ze to nie rosja sprowokowala majdan ,natomiast nasi politycy bardzo czesto tam bywali promujac rewolucje
 Autor komentarza: docarol
Data: 15-06-2017 14:44:16 
zeitgeist

To nie nasz problem że powstał Euromajdan, to problem Putina.
Bunt wisiał od dawna w powietrzu, bo Ukraińcy mieli dosyć rosyjskich wpływów które uwsteczniały ukraiński rozwój gospodarczy, a nasi politycy(z Kaczyńskim na czele) i nie tylko, wykorzystali ten moment. Nie można mieć im tego za złe, bo z naszego punktu widzenia, geopolitycznego i handlowego, lepiej jest mieć po swojej stronie przeciwnika sowietów.
Nie darzę rosyjskie władze sympatią, za ich XIX w. reakcje geopolityczne, za Katyń, za trzy rozbiory z udziałem Rosji, która w śród trzech zaborców była najbardziej okrutna i za włączenie Polski do swojej komunistycznej strefy wpływów po II wojnie światowej.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 15-06-2017 16:17:41 
docarol
Euromajdan to nie problem Putina ,to takze nasz problem ,szczegolnie gdy Polscy politycy wyrywajacy sie przed szereg pokazywali sie na majdanie .A jest to wewnetrzny problem ukrainy i nie powinnismy sie wtracac ,bo posiadanie po swojej stronie wroga rosji wcale nie jest w naszym interesie ,bo w naszym interesie jest miec dobre stosunki z Rosja jak i z kazdym sasiadem .Kiedys juz probowalismy sztuczek na zasadzie wrog SU ,jest naszym przyjacielem i nie wyszlo ,odbilo sie Wolynie ,wychowalismy sobie katow.
Katyn ,rozbiory ,oczywiscie ze nas zgnebili ,ale niemcy ich przebijaja ,tyle ze Sovieci nas tez wyzwolili ,biorac do swojej strefy wplywow ,ale moze dzieki temu jestesmy ,bo moze zachod mial inne plany co do Polakow .
Pewnie wiesz ile panstw uznalo Polski Rzad na uchodzctwie ,majacy siedzibe w Londynie.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 16-06-2017 00:08:03 
Docarool, ty debilu... Ukrainy NIE MA.
Ta dzicz nie stworzyła NIC, nawet własnego państwa (stworzył je Stalin). Nie zbudowali żadnego miasta.

A co do "zaboru rosyjskiego", gnoju, to gówno wiesz o historii. W ogóle gówno wiesz o wszystkim.
 Autor komentarza: docarol
Data: 16-06-2017 16:32:22 
Ygnac

Nie unoś się tak kobieto, bo się pani ciśnienie podniesie i krewni po karetkę będą musieli dzwonić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.