WILDER ZMIENIA ZDANIE: CANELO POKONA GOŁOWKINA

Mistrz WBC w wadze ciężkiej Deontay Wilder (38-0, 37 KO) przypuszcza, że Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO) wygra hitową walkę z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO).

"Brązowy Bombardier" przyznaje, że jeszcze niedawno stawiałby na Kazacha. Ostatnie występy obu pięściarzy - w tym niełatwe zwycięstwo Gołowkina nad Danielem Jacobsem - sprawiły jednak, że zmienił zdanie.

- Lubię "GGG", ale lubię też "Canelo". Chyba postawię na Alvareza. Rok temu mój typ byłby raczej inny. U "GGG" podoba mi się dosłownie wszystko, to fajny facet, sympatyczny gość. Tak samo zresztą "Canelo". Muszę jednak postawić na Alvareza - mówi.

- Cieszę się, że do tej walki dojdzie. To dobry pojedynek dla całej dyscypliny. Jestem człowiekiem, który potrafi się cieszyć sukcesem kogoś innego. Nie jesteś kim, kto by się kogoś czepiał i szukał wad, jeśli ten ktoś wygrał - dodaje.

Wyczekiwany od lat pojedynek Canelo-Gołowkin odbędzie się 16 września w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 14-06-2017 12:22:28 
Jacobs to zupelnie inne gabaryty i styl walki niz Canelo wiec nie wiem jak tu mozna po przebiegu tej walki jakies plusy dawac dla Alvareza. Moim zdaniem wygra GGG po trudnym boju przed czasem ale pod koniec walki.
 Autor komentarza: eliminator
Data: 14-06-2017 12:34:34 
jak wyżej. Nastepna walke bym zobaczył Canelo vs Jacobs. I Jacobs dla mnie faworytem
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 14-06-2017 12:54:51 
Wildera typy na walkę to dno i wodorosty co udowadniał już wielokrotnie. Ciężko stwierdzić czy jest taki tępy czy to tylko bzdurne kierowanie się własnymi sympatiami bądź interesem (jak ględzenie że walka AJ z Moliną to 50/50 czy że potrwa 12 rund).

Nie wiem jak można Alvareza stawiać w roli faworyta z Kazachem. Rozumiem że walka z Jacobsem poszła mu znacznie ciężej niż się spodziewano i ludzie zaczęli doszukiwać się starości ale bez przesady. Jak napisał StaryMordziaty Jacobs to zupełnie inny zawodnik niż Alvarez. Cynamon powinien pasować GGG o niebo lepiej. Facet jest mniejszy, ma średnią pracę nóg i lubi się pobić. Czego Gołowkin mógłby chcieć więcej?
Gienek nie będzie musiał się strasznie trudzić by w ringu szukać Alvareza bo to on będzie musiał podchodzić do niego by móc coś ulokować. A podchodząc spotka się z kapitalnym lewym GGG i jego odpowiedziami.
To sport i w dodatku boks więc oczywiście wszystko jest możliwe ale przyznam szczerze że będę BARDZO zdziwiony jeśli Canelo wygra uczciwie te starcie. Ba zdziwię się już w momencie gdy Alvarez wytrzyma cały dystans. Facet może i jest twardy ale przyjmować od GGG przez 12 rund raczej nie da rady bądź na to nie pozwolą. Być może sędziowanie będzie pod Saula ale ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić że GGG na tyle odda pola żeby można było wykręcić z tego wałek. 80-20% dla GGG w moich odczuciach.
 Autor komentarza: Putin
Data: 14-06-2017 12:55:01 
Niełatwe zwycięstwo Gołowkina nad Jacobsem bierze się przede wszystkim z tego że Daniel Jacobs to najwyższa ''półka'',i w porównaniu z ledwo trzymającym się na nogach chavezem jr to trochę śmiesznie oceniać umiejętności GGG i Canello na podstawie ostatnich pojedynków.
Tak na marginesie to uważam że Jacobs w tej formie którą zaprezentował ostatnio to nr 2 w tej kategorii wagowej zaraz po Gołowkinie.
Pozdrawiam wszystkich i stawiam na Kowala w sobotę.
 Autor komentarza: astarte
Data: 14-06-2017 13:36:56 
zle czytacie slowa wildera. on ma na mysli, ze wygrana canelo nad ggg otworzy meksykowi wrota do walki o pas WBC wagi ciezkiej wlasnie z deyontayem. sadze, ze wilder wzialby taka walke. 60 do 40, ze jednak by sie nie bal. xD
 Autor komentarza: Granat
Data: 14-06-2017 22:02:07 
Mógłbym się założyć z tym Wilderem o wynik walki. To byłaby łatwa kasa do zgarnięcia :)
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 14-06-2017 22:42:39 
Wilder to pizda, nigdy by się z nikim o nic nie założył.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.