HUNTER: WARD BĘDZIE INNY W REWANŻU

Virgil Hunter, który pełni funkcję szkoleniowca Andre Warda (31-0, 15 KO) twierdzi, że jego zawodnik w rewanżowym pojedynku z Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) będzie zupełnie innym pięściarzem niż ten, którego Rosjanin zapamiętał z pierwszej walki.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy do walki Ward-Kowaliow doszło w listopadzie ubiegłego roku i wówczas po bardzo zaciętym boju na punkty wygrał Amerykanin, choć wielu widziało zwycięstwo "Kruszera". Okazja do rewanżu dla obu panów nastąpi już w sobotę w Mandalay Bay Centre w Las Vegas.

- Nasz przeciwnik w rewanżu nie zobaczy naprzeciw siebie tego samego pięściarza z kilku powodów. Nie jest tajemnicą, że na każdą walkę mamy kilka planów, które zostają wdrożone w życie w odpowiednim momencie. Od zawsze tak było - mówi Hunter.

- Oczywiście, nie będę prosił Andre o rzeczy, których nie będzie potrafił wykonać lub które nie będą przynosiły oczekiwanych efektów. Jeśli coś nie będzie działało, to zmienimy taktykę. Mam to szczęście, że on sam często potrafi zaadaptować się odpowiednio do danego przeciwnika. Co prawda nigdy nie wiadomo jak potoczy się walka, ale uważam, że plan A będzie w tym wypadku więcej niż wystarczający - powiedział Hunter.

Rewanżowy pojedynek Ward-Kowaliow w nocy z soboty na niedzielę od godz. 2.00 w Polsacie Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 13-06-2017 23:15:02 
Ward może coś ugrać tylko w zapasach z Kowaliowem. W poprzedniej walce Rosjanin miał w dystansie ogromną przewagę. Przed pierwszą walką myślałem, że Ward wygra na punkty. Nie spodziewałem się takiej dominacji Rosjanina i takiej bezradności Warda, który w pierwszej fazie walki walczył o "życie". Druga walka będzie wyglądała podobnie. Ward nie ma jak ugryźć Kowaliowa. Czeka go lanie.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 13-06-2017 23:18:43 
Będzie inny, tak jak Fonfara w swoim rewanżu.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 13-06-2017 23:33:29 
"Co prawda nigdy nie wiadomo jak potoczy się walka, ale uważam, że plan A będzie w tym wypadku więcej niż wystarczający"


Proste.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 13-06-2017 23:46:42 
Mogą sobie ględzić o planie b,c,d i tak nawet do ż ale nic im to nie da. W walce bokserskiej Andre zbierał solidne wciry i jedyna opcja to wcześniejsze rozpoczęcie "paraliżowania" Sergiusza swoimi cwaniackimi sztuczkami (chyba że będą od początku +7 w rundach). Jest jeden problem. Koval będzie na to gotowy a poza tym w pierwszych rundach będzie na tyle świeży że nie da sobie "w kaszę dmuchać" i również będzie działać. A przynajmniej powinien. Zobaczymy. Martwić może odwrócenie ról pretendent-mistrz i ustępstwa do których musiało dojść. Trzymam kciuki za Sergieja i liczę że Ward dostanie wpierdziel życia. Należy mu się. Zwyczajnie mu się należy. A zmotywowany Rosjanin to naprawdę przykra opcja nawet dla takiego cwaniaka jak Ward. On zresztą już to poczuł w 1 walce/ Oby obyło się bez kontrowersji. Jeśli wygra Ward to trudno. Jedynym niesmakiem będzie to że do rewanżu wcale nie powinno dochodzić. Ale jak Sergiusz nie da rady to już jego problem który nabierze jeszcze poważniejszych rozmiarów.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 14-06-2017 00:09:12 
Rusek wie co ma zrobić.
Jak nie wygra przed czasem to po nim.
Wiadomo, że przy takiej klasie pięściarzy to zadanie b. trudne, ale takie jest życie- niestety, na pkt. Rusek tego nie wygra.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 14-06-2017 00:11:05 
Wszyscy sędziowie z USA, także , tylko KO.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 14-06-2017 00:12:40 
B. dużo walk unifikacyjnych na najwyższym poziomie kończyło się decyzją sędziów punktowych.
 Autor komentarza: rex
Data: 14-06-2017 01:37:18 
Od a do z sądzę jak @BlackDog. Jeśli nie będzie następnego wała Siergiej rozjedzie zapaśnika, czego mu serdecznie życzę
 Autor komentarza: championn
Data: 14-06-2017 01:49:10 
tym razem Ward wysoko na punkty. Koval jest ograniczony, pokazala to druga polowa walki.
 Autor komentarza: Dasti40
Data: 14-06-2017 08:13:04 
Mam nadzieję że Andre dobrze odrobił lekcje i wyciągnął wnioski po ich ostatnim pojedynku, a w sobotę wysoko wygra na punkty z sovieckim osiłkiem(coś w rodzaju walki Mayweather Jr. - Alvarez) i zamknie pyski hajterom którzy go opluwają...
 Autor komentarza: fop
Data: 14-06-2017 09:48:52 
W walce biały-czarny zawsze kibicuję białemu, to normalne, no chyba, że to muslim :D

Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy z was kibicują Ward'owi? Nudziarz i faularz! Taki Floyd był królem defensywy, ale wszystko zgodnie z przepisami, Ward przesadza, mam nadzieję, że ktoś go kiedyś uśpi.

Ma talent ale to raczej bokserski cwaniak niż geniusz. Nie ma ciosu, nie ma dynamiki, ale świetnie czyta przeciwnika i to chyba jego najmocniejsza strona ... o przepraszam, klincz to jego najmocniejsza strona, w życiu prywatnym jest chyba pedziem, skoro tak lubi się przytulać.

Nie dziwię się, że nikt go nie chce oglądać, powinien spróbować w UFC.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 14-06-2017 10:34:28 
Ja z kolei myślę, że Kowal znów nie będzie słuchał trenera tylko jakiegoś swojego kacapskiego koleżki. Do tego wyjdzie z nastawieniem na urwanie głowy Wardowi, a Ward obróci to tylko przeciwko niemu. Dre jest zbyt sprytny dla Kärchera i raczej tym razem wygra w taki sposób, że nikt nie będzie miał wątpliwości.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-06-2017 11:25:43 
Widać że Kowaliow postawił na uniki, których mu brakowało.
DAwał się łapać na zmyłkę lewy na dół, wyjście na górę.

Ward ma watę ale ślepi sędziowie dają punkty za okrzyki publiczności.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.