Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-12

 

WIDEO: WALKA WERWEJKO vs ZYGMUNT (KO 1)

Siergiej Werwejko (6-1, 4 KO) po wpadce z Nascimento zrobił przemeblowanie w swoim sztabie, związał się z trenerem Krzysztofem Drzazgowskim i w pierwszym pojedynku w tym duecie błyskawicznie odprawił Łukasza Zygmunta (2-7). Poniżej zapis wideo z tej krótkiej walki.WIDEO: WALKA GORGOŃ vs HURBO (TKO 1)

Przemysław Gorgoń (4-1, 2 KO) w zeszłym miesiącu doznał pierwszej zawodowej porażki, ale posłał faworyzowanego Kamila Gardzielika na deski i nieźle go postraszył. Wczoraj udanie wrócił na zwycięską ścieżkę, odprawiając Artsioma Hurbo (4-3-1-1, 3 KO) w niecałe dwie minuty. Poniżej zapis wideo z tej krótkiej potyczki.
MCHUNU ŁATWO WYPUNKTOWAŁ MULLERA

W pewnym momencie Thabiso Mchunu (18-3, 11 KO) należał do światowej czołówki kategorii junior ciężkiej, jednak porażki z Ilungą Makabu oraz Aleksandrem Usykiem zepchnęły go do drugiego garnituru w tej wadze. Pięściarz z RPA rozpoczął w miniony weekend drogę powrotną do góry.
FOTORELACJA: FINAŁ - XLI CZARNE DIAMENTY - RYBNIK

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z finałów 41. Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty - zawody znane niegdyś z bardzo mocnej obsady juniorów z całej europy, powoli nabierają ponownie pięściarskiej klasy. Ostatnie trzy dni na ringu Hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach, wypełnione były naprawdę urozmaiconym technicznie i niezmiernie walecznie świeżym boksem.