Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-05

 
DROGA DO PBN 7: ODCINEK CZWARTY (WIDEO)

W czwartym odcinku "Drogi do PBN 7" kamera towarzyszyła między innymi Ewie Brodnickiej (13-0, 2 KO), która oprócz ciężkich treningów znalazła czas na zakupy. Dodatkowo bardzo ciężki dzień ćwiczeń zorganizował Tomaszowi Adamkowi (50-5, 30 KO) jego trener od przygotowania fizycznego, Jakub Chycki. Zobaczcie, jak od kuchni wygląda życie pięściarzy.

OFICJALNY PLAKAT GALI PBN 7

Dokładnie za dziewiętnaście dni, 24 czerwca w gdańskiej ERGO Arenie, odbędzie się gala PBN 7 - Nowe Rozdanie. Tytuł gali nie jest przypadkowy i nawiązuje do rozdania w grach karcianych. Który z bohaterów jest asem, a kto zasłużył na miano damy, waleta czy jokera? Sprawdźcie, jak wygląda najnowszy, oficjalny plakat gali PBN 7.
OFICJALNIE: FLANAGAN DLA LEBIEDIEWA

Mówiło się i pisało o tym od dawna. Teraz jednak to już informacja oficjalna. Zasiadający na tronie federacji WBA kategorii junior ciężkiej Denis Lebiediew (29-3, 22 KO) w dobrowolnej obronie spotka się z Markiem Flanaganem (22-4, 15 KO).JOSEPH JOYCE PODPISZE ZAWODOWY KONTRAKT Z GRUPĄ DAVIDA HAYE'A?

Joseph Joyce (+91kg) wkrótce powinien zadebiutować na ringach zawodowych. Mistrz Igrzysk Europejskich (2015), mistrz Wspólnoty Brytyjskiej (2014), medalista Mistrzostw Świata (2015) i wicemistrz olimpijski z Rio (2016) w wadze super ciężkiej prowadził negocjacje z wieloma promotorami. Wygląda jednak na to, że z jednym z nich ma już prawie ugadane wszystkie szczegóły.