DUVA: EKIPA WARDA PRÓBOWAŁA PRZEKUPIĆ TRENERA KOWALIOWA

Promotorka Siergieja Kowaliowa (30-1-1, 26 KO) zarzuciła obozowi Andre Warda (31-0, 15 KO) próbę przekupienia szkoleniowca Rosjanina przed zbliżającym się wielkimi krokami pojedynkiem rewanżowym.

Współpracownicy amerykańskiego pięściarza wyjawili niedawno, że John David Jackson kontaktował się z nimi ws. transferu do sztabu 33-latka. Rozmawiano już nawet o finansach, ale ostatecznie Jackson pozostał w ekipie Kowaliowa.

- Zespół Warda próbował przekupić Jacksona, zaoferował kupę pieniędzy. To pokazuje, że się denerwują. John pozostał lojalny wobec Siergieja. Odwiedziłam ich ostatnio na obozie w Oxnard, Kowaliow czuje się świetnie. Tym razem sprawi Wardowi lanie, bo Andre go znieważył. W ringu wyładuje na nim cały swój gniew - mówi Kathy Duva, szefowa stajni Main Events.

Ward i Kowaliow zmierzą się po raz drugi 17 czerwca w Las Vegas. Pierwszą walkę, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku, Amerykanin wygrał jednym punktem na kartach wszystkich trzech sędziów, odbierając tym samym "Krusherowi" pasy WBA Super, IBF i WBO w wadze półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-06-2017 11:46:11 
Od początku śmierdziało to intrygą na kilometr. Jackson musiałby być idiotą, żeby przed rewanżem chcieć przejść do obozu przeciwnika. Teraz to jeszcze bardziej życzę Siergiejowi, żeby zafundował zapaśnikowi ciężkie KO.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 05-06-2017 11:55:43 
Dokładnie. Murzyny to zawsze kłamią, tylko Dusia mówi prawdę. I nie przekona mnie nawet wywiad z Jacksonem, w którym mówił, że pytał się o szczegóły tej nikczemnej oferty. To pewnie dla zmyły powiedział albo mu nawet Ward zapłacił. Sędziom też zapłacił. Zresztą dla pewności na miejscu Kowala zbadałbym wodę pitną w promieniu 100 km, czy czasem Ward mu tam w stylu agentów FBI jakiegoś polonu nie dorzucił.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 05-06-2017 14:32:06 
No cóż trzeba być ślepym i głuchym żeby nie zauważyć że wszystko jest robione pod Warda. Sędziowie, telewizja, komentarz itp.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 05-06-2017 14:46:29 
Trzeba też mieć być niewykształconym biedakiem, żeby takie teorie spiskowe wygłaszać, a każdy kto się ze mną nie zgadza jest homo.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 05-06-2017 22:54:31 
Ze wszytskich propotorow jej nie wierze najbardziej :)
 Autor komentarza: rex
Data: 06-06-2017 01:16:21 
miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie wału. Siergiej oczywiście rozwali oszusta zapaśnika Warda
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.