Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-04

 
WASZYM ZDANIEM: REWANŻ FONFARA vs STEVENSON!

To już ta noc. Ambitny Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) aż trzy lata musiał czekać na rewanż z Adonisem Stevensonem (28-1 ,23 KO). Ale dzięki swojemu uporowi i kilku cennym zwycięstwom kilka minut po godzinie czwartej stanie oko w oko z mistrzem świata wagi półciężkiej federacji WBC. A to jest temat dla Was - kibiców!


JANUSZ PINDERA: NOWY TRENER ADAMKA WALCZY Z JEGO NAWYKAMI

- Ci wielcy tak mają, że czasem mają problem z odejściem, ale jestem zbudowany formą Tomka - mówi znany i szanowany bokserski ekspert Janusz Pindera pytany o powrót oraz formę Tomasza Adamka (50-5, 30 KO). Rywalem "Górala" podczas gali PBN 7 organizowanej 24 czerwca w Gdańsku będzie mocno bijący Solomon Haumono (24-3-2, 21 KO).WIDEO: WALKA JAKUBOWSKI vs ABBAS (-91kg)

W dniach od 14 do 25 czerwca w Charkowie odbędą się Mistrzostwa Europy. Selekcjoner naszej reprezentacji Karol Chabros odsłonił już wszystkie karty poza obsadą wagi ciężkiej. Pewniakiem jest oczywiście Igor Jakubowski (-91kg), ale zeszłoroczny olimpijczyk oraz wicemistrz Europy sprzed dwóch lat dopiero wraca po kontuzji. Start w Gdańsku podczas Turnieju im. Zygmunta Chychły ma dać odpowiedź, czy jest już gotów i czy może reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Starego Kontynentu? We wczorajszej walce półfinałowej pięściarz z Konina pokonał na punkty Ammara Abbasa. Tego nie mogła oczywiście przegapić kamera BOKSER.ORG - zapraszamy!