MIGUEL COTTO MA JUŻ ZAREZERWOWANY KOLEJNY TERMIN

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) związał się z grupą Golden Boy Promotions dłuższą umową i odsuwa już myśli o sportowej emeryturze. Wygląda więc na to, że znakomitego Portorykańczyka możemy oglądać między linami nieco dłużej niż zakładaliśmy.

Były mistrz świata czterech kategorii - od super lekkiej aż po średnią, pauzuje od listopada 2015 roku. Najbliższy bój stoczy 26 sierpnia w StubHub Center w Carson. Rywalem będzie waleczny Japończyk Yoshihiro Kamegai (27-3-2, 24 KO), a lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO wagi junior średniej. Kolejny termin obligujący zawodnika i promotora to końcówka roku, konkretnie 2 grudnia.

- Najpierw stoczę walkę w sierpniu, potem w grudniu, a po tych dwóch startach usiądziemy wspólnie i podejmiemy decyzję, co dalej - tłumaczy Cotto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-06-2017 10:55:12 
I bardzo fajnie. Lubie oglądać Junito w akcji. Z Alvarezem była równa walka, mimo że chłop jest z niższej wagi i past prime. Z Kamegaiem może być młócka, bo japończyk to ringowy wojownik, ale stawiam że umiejętnosci i doświadczenie Cotto wezmą górę i Portorykańczyk dorzuci kolejny pas do kolekcji..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.