Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-31

 


KOWALIOW-WARD: TRENER CHCIAŁ ZDEZERTEROWAĆ? 'TO GÓWNIANE PLOTKI'

Na dwa i pół tygodnia przed wielkim rewanżem na szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Andre Wardem (31-0, 15 KO) a Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) narastają kontrowersje. Zespół Amerykanina poinformował, że John David Jackson - szkoleniowiec rosyjskiego niszczyciela, zwrócił się do nich z propozycją nawiązania współpracy. Sam Jackson jednak zdecydowanie zaprzeczył tym rewelacjom.MAZUR SPAROWAŁ Z WRZESIŃSKIM

W przyszłą sobotę Tomasz Mazur (6-1-1, 2 KO) zaboksuje w Białymstoku, natomiast Damiana Wrzesińskiego (11-1-1, 5 KO) czeka sierpniowy bój w Międzyzdrojach. Póki co obaj pięściarze pomagają sobie nawzajem w treningach.
ZAPOWIEDŹ: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT 2017 NOWA SARZYNA

Właśnie tego brakowało w Polskim Boksie - cyklicznych imprez. Mamy już Grand Prix Małopolski, a teraz dołączył Puchar Karpat. Młodzież ma teraz możliwość zweryfikowania tego co osiągnęli ciężkimi treningami w lokalnych klubach. Młodzik, Kadet, Junior, Senior - każdy bedzie mógł wystartować w tym turnieju. Informacje w rozwinięciu.ANDRZEJ FONFARA DO STEVENSONA: TYM RAZEM TO JA BĘDĘ LEPSZY

- Dziś jestem już znacznie mądrzejszym i sprytniejszym zawodnikiem niż za pierwszym razem. Poza tym czuję się mocniejszy fizycznie oraz mentalnie - zapowiada Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO), który w sobotnią noc na ringu w Bell Centre w Montrealu po raz drugi skrzyżuje rękawice z Adonisem Stevensonem (28-1, 23 KO). Jeśli sprawi niespodziankę i wygra, zostanie mistrzem świata wagi półciężkiej organizacji WBC.TEATR, ŚWIATŁA, DYMY, MUZYKA I RING

Na pewno Rozbark i na pewno walki z wymagającymi rywalami z profesjonalnym oświetleniem, muzyką, dymami i wejściem w magiczną przestrzeń ringu - to musi zrobić wrażenie, to musi być kolejna odsłona Międzynarodowego Memoriału im. Leszka Błażyńskiego w Bytomiu. Kibice, zawodnicy i trenerzy będą uczestniczyć w przepięknym występnie na pięści. Szczegóły w rozwinięciu.


AMIR KHAN - TRZY WALKI DO KOŃCA 2018 ROKU

Amir Khan (31-4, 19 KO) jak na muzułmanina przystało w dniach od 26 maja do 24 czerwca będzie zobligowany do przestrzegania ramadanu. To mocno osłabi jego organizm, więc i zdefiniuje datę jego kolejnych walk. Anglik ma już jasno sprecyzowane plany na kolejne trzy występy.

PACQUIAO vs HORN: RODAK POMOŻE POKONAĆ RODAKA

Kiedy Władimir Kliczko walczył z Alexem Leapai i poprosił Davida Tuę o sparingi, ten odparł - Nigdy nie pomogę nikomu pokonać swojego rodaka. Na naszym podwórku niedawno Mateusz Masternak miał propozycję sparingów od Noela Gevora przed jego starciem z Krzyśkiem Włodarczykiem. Do tych sparingów również nie doszło. Ale takich rozterek nie ma Czar Amonsot (34-3-3, 22 KO).

GRABOWSKI: JANIK BĘDZIE TRUDNYM RYWALEM, ALE BALSKI ZWYCIĘŻY

- Trudno powiedzieć, ile zostało z dawnego Janika, ale z tego co słyszeliśmy, Łukasz podobno ostro trenuje od jakiegoś czasu i nawet jeśli nie będzie w stu procentach gotowy, to i tak będzie teoretycznie najtrudniejszym rywalem Adama - mówi Mariusz Grabowski, promotor Adama Balskiego (9-0, 7 KO). Jego podopieczny 24 czerwca podczas gali Polsat Boxing Night skrzyżuje rękawice z Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO).