Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-29

 


BROOK I PROMOTOR: CHYBA PRZYSZŁA PORA NA ZMIANĘ KATEGORII

Eddie Hearn już po walce z Gołowkinem gorąco namawiał Kella Brooka (36-2, 25 KO) na przenosiny do wagi junior średniej. Teraz, po drugiej porażce z rzędu, były już mistrz świata dywizji półśredniej federacji IBF przyznaje rację swojemu promotorowi. Wygląda więc na to, że Anglik od teraz będzie boksować w limicie 154 funtów, czyli 69,85 kg.
ANDRZEJ FONFARA: DZIŚ JESTEM JUŻ NA INNYM POZIOMIE

- Nie płacą mi za nadgodziny, dlatego to będzie dla niego krótka noc - mówi Adonis Stevenson (28-1, 23 KO). - Jestem gotowy na ten rewanż. Dziś, zarówno fizycznie jak i mentalnie, jestem już w zupełnie innym miejscu - odpowiada Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO). Już w sobotnią noc w hali Bell Centre w Montrealu dojdzie do walki o mistrzostwo świata wagi półciężkiej federacji WBC!WYNIKI MGPM 2017 - NOWY SĄCZ

W miniony weekend odbyły się kolejne rozgrywki z cyklu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Nowy Sącz stał się areną pięściarskich zmagań wszystkich kategorii wiekowych, dając jednocześnie szansę zaprezentowania się i początkującym, aby zaistnieć na ważnym turnieju, a także doświadczonym, by jeszcze bardziej podnieść swoje umiejętności. Wyniki walk w rozwinięciu.


PROMOTOR JOSHUY: KLICZKO NASZYM PIERWSZYM WYBOREM

Dokładnie miesiąc minął od wielkiego zwycięstwa Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) nad Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO). Wciąż ważą się jeszcze losy pasa IBF i ewentualnego rewanżu z Ukraińcem. Żadnego terminu jeszcze nie ma, Anglik powróci do ringu najwcześniej w październiku, ale już wrócił na salę treningową.