Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-28

 


ADAM BALSKI: TYLKO ZWYCIĘSTWO!

- Jak nie ma jakiejś bójki, to czuję, że nie ma dobrej walki, dlatego lubię czasem się pobić w ringu - nie ukrywa Adam Balski (9-0, 7 KO), który w krótkim czasie wyrósł na jednego z ciekawszych pięściarzy na naszym podwórku. O czekającym go pojedynku z Vikapitą Meroro (28-6, 14 KO) na Polsat Boxing Night, ale również o życiu pozaringowym, porozmawialiśmy z Adamem w Łomnicy. Dowiecie się o Balskim sporo ciekawych rzeczy.


DROGA DO PBN 7: ODCINEK TRZECI (WIDEO)

W trzecim odcinku cyklu 'Droga do PBN 7' mogliśmy zobaczyć kolejne fragmenty treningu Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), który jest w znakomitym humorze. Podczas zajęć sparował z trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Chyckim. Nie zabrakło też innych uczestników PBN 7  o swoich przygotowaniach do gali opowiedzieli Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) i Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO).SPENCE JR RZUCA WYZWANIE THURMANOWI

- Poczułem, że on zaczyna oddychać coraz ciężej, zmęczył się, więc podkręciłem tempo i dopiąłem swego - mówi Errol Spence Jr (22-0, 19 KO), nowy mistrz świata wagi półśredniej, który pokonując w jedenastej rundzie Kella Brooka (36-2, 25 KO) odebrał mu pas federacji IBF.