ROSYJSCY CRUISERZY W AKCJI

Zwykliśmy nazywać wagę junior ciężką "polską kategorią". Ale to Rosjanie rozdają w limicie 90,7 kilograma karty. Każdy z panujących mistrzów to pięściarz byłego bloku Związku Radzieckiego. W najbliższych kilku tygodniach rosyjscy "cruiserzy" stoczą interesujące potyczki.

Siejący coraz większy postrach Maksim Własow (38-2, 21 KO) wystąpi w najbliższą sobotę w Moskwie, gdzie skrzyżuje rękawice z Benki Mwakalebelą (13-2, 10 KO). Od czasu przenosin do wyższego limitu Własow pokonał już Ismaila Sillacha (TKO 3) czy Rachima Czakijewa (TKO 7). To bardzo mocne CV.

Tego samego dnia, tylko w innym mieście, swój pojedynek stoczy Aleksiej Papin (6-0, 5 KO). Niespełna 30-letni zawodnik to była gwiazda i mistrz świata w kickboksie. A że ręce ma świetne, to i w boksie może nieźle namieszać. Naprzeciw niego stanie były pretendent do pasa WBO, Argentyńczyk Rogelio Omar Rossi (19-5-1, 12 KO).

Tydzień później (3 czerwca) w Rostowie nad Donem Dimitrij Kudriaszow (20-1, 20 KO) podejdzie do rewanżu z Olanrewaju Durodolą (25-3, 23 KO). Ale wcześniej między linami zamelduje się niewygodny, trudny do boksowania i dobrze nam znany z walk z Cieślakiem oraz Masternakiem Aleksander Kubicz (9-4, 6 KO). Jego przeciwnikiem będzie znakomity Aleksiej Jegorow (1-0, 1 KO).

Obchodzący za kilkanaście dni 26. urodziny Jegorow wygrał sezon w APB, pokonując między innymi dwa razy znakomitego Clemente Russo. W zawodowym debiucie pod koniec zeszłego roku przejechał się po naszym Łukaszu Rusiewiczu, który przecież zawsze był twardzielem. Jednostronny pojedynek zatrzymano po niecałych dwóch rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-05-2017 17:00:34 
Rozdają karty tak dobrze jak rozdają sterydy między sobą. Pół rosyjskiej ekipy olimpijskiej wpadło na dopingu więc tylko można zgadywać co tam się dzieje u zawodowców.
 Autor komentarza: Zarev
Data: 24-05-2017 17:17:16 
Bo inni zawodowcy nie biorą dopingu, w jakim Ty świecie żyjesz..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-05-2017 20:04:37 
Drozd to najlepszy przykład.
Kicać przez tyle rund przy wyglądzie kulturysty.

Kudriaszow który swoim wyglądem tuż przed walką wystraszył Palaciosa.

Jedno wielkie labolatorium.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-05-2017 20:45:13 
Co jak ja co ale ruscy czy to z koksem czy nie to mają 2 mega kozaków Lebiedeva i Gasijeva to obok Usyka 3 najlepsi Cruserzy na świecie . jest Kudriaszow , Własow ,wcześniej był Drozd

Jedynie Krzysiek Głowacki mógłby nawiązać walke z Ruskimi Diablo Masternak czy Balski zostali by znokautowali
 Autor komentarza: TRM
Data: 25-05-2017 23:45:38 
Vitalij71

Balski teraz nie, ale kiedyś może? tylko że ważne jest zaplecze. a Tymex za jakiś czas będize dla niego za wąski. tylko jaką opcje wybrać? bo sauerland to już nie to co kiedyś, wasyl i jego kiepskie kontakty z haymonem i brak walk jego pięściarzy? zresztą za oceanem crusier nie istnieje. możę eddie heran zainteresuje się polakami, dużo naszych rodaków mieszka w UK i by chętnie przychodzili na gale z udziałem naszych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.