Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-23

 
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im. ZYGMUNTA CHYCHŁY

Przepiękne historyczne miejsce i największa reklama boksu olimpijskiego. Do tego pojedynki stojące na naprawdę wysokim poziomie, taką reklamę ma coraz bardziej ugruntowujący swoja pozycję w Europie - Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Chychły. Siódma edycja będzie sprawdzianem Polskiej Kadry Narodowej przed Mistrzostwami Europy w Charkowie.DROGA DO PBN 7: ODCINEK DRUGI

W drugim odcinku cyklu "Droga do PBN 7" mogliśmy zobaczyć fragmenty treningu Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), który zaczyna prezentować szybkość z najlepszych lat. Warto też zobaczyć ciekawie starcie Mateusza Masternaka z... żoną. Zobaczcie, jak od kuchni wygląda życie pięściarzy!


STACJA SHOWTIME ZAPOWIADA REWANŻ FONFARY ZE STEVENSONEM

Już tylko jedenaście dni pozostało do walki Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO) o mistrzostwo świata wagi półciężkiej federacji WBC. Czy "Polski Książę" zrewanżuje się Adonisowi Stevensonowi (28-1, 23 KO) za porażkę po wielkiej wojnie trzy lata temu? Póki co stacja Showtime podgrzewa atmosferę krótkim filmikiem promującym ich drugi pojedynek.


SAUERLAND WNIESIE PROTEST? PRZEDSTAWICIELE MILCZĄ

Od wczoraj głośno w mediach jest o możliwym oprotestowaniu przez grupę Sauerland Event werdyktu sobotniej walki Krzysztofa Włodarczyka (53-3-1, 37 KO) z Noelem Gevorem (22-1, 10 KO). Przypomnijmy, że wątpliwości budzi punktacja sędziego z Holandii Mufadela Elghazaoui'ego, który zostawił na karcie wynik 115-114 na korzyść Polaka.

PBN7: PEŁNA KARTA WALK GALI W ERGO ARENIE

Poznaliśmy już wszystkich bohaterów gali PBN 7 - Nowe Rozdanie, która już 24 czerwca odbędzie się w Ergo Arenie. W walce wieczoru wystąpi były mistrz świata dwóch kategorii Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), ale w Gdańsku nie zabraknie również Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), Mateusza Masternaka (38-4, 26 KO), Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO), Adama Balskiego (9-0, 7 KO) czy Ewy Brodnickiej (13-0, 2 KO). Zobaczcie, jak wygląda pełna karta walk gali PBN 7!