MAŁE PIĘŚCI: TANK

Podopieczny Floyda Mayweathera Juniora, 22-letni killer Gervonta ''Tank'' Davis obronił wczoraj tytuł mistrza świata na ringu w Londynie, nokautując w trzeciej rundzie Liama Walsha. Walka miała miejsce niemal dokładnie w siedemnastą rocznicę dnia, w którym Quaadir Gurley przyprowadził pięcioletniego Davisa do gymu swojego ojca. Wychowujący się w domach dziecka i rodzinach zastępczych Gervonta odnalazł w gymie swoją religię.

W lipcu 2013 roku Quaadir Gurley został zastrzelony w Baltimore przez członka konkurencyjnego gangu. Od tego czasu ''Tank'' dedykuje swoje zwycięstwa Quaadirowi.

Poniższy performance (oglądajcie go przy maksymalnej głośności, w wysokiej rozdzielczości) został wykonany dzisiaj w Gliwicach, przed czołgiem stojącym u zbiegu ulic Jasnogórskiej i Powstańców Warszawy, nieopodal Komendy Miejskiej Policji i Sądu Rejonowego.

Performance jest luźnym remake'em performance'u ''Murray vs Mitchell'', opublikowanego kilka lat temu na kanale soulfoodboxing >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 21-05-2017 19:41:07 
Znowu to wylewanie alkoholu, musisz ostrożnie przygotowywać takie akcji, bo gdybyś trafił przykładowo na mnie i moich ziomków ustawionych w pobliskich krzaczorach (często pijemy w plenerze) to mógłbyś się liczyć z gwałtownym atakiem na ten flakon. Często jesteśmy niedopici, dlatego w pewnych sytuacjach moglibyśmy rzucić się nawet na to co już wylałeś.

Przy okazji mam pytanie. Czy jest możliwość zdobycia autografu i w jaki sposób? Koszt np. przesłania pocztą bym pokrył.
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 21-05-2017 19:45:55 
@Grzelak - następnym razem będę uważał. Gwoli wyjaśnienia, choć możliwe, że już wiesz - czarni gangsterzy wylewają alkohol na ziemię (podobnie jak Cyganie na groby) ku pamięci zmarłych ziomków. Dają im symbolicznego łyka. P.S. Autografy będę rozdawał dopiero na 25-lecie ''Małych pięści''.
 Autor komentarza: melonxis
Data: 21-05-2017 20:17:49 
Briggs wpadł i nie będzie walki z Oquendo.
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 21-05-2017 21:49:50 
"Gwoli wyjaśnienia, choć możliwe, że już wiesz - czarni gangsterzy wylewają alkohol na ziemię (podobnie jak Cyganie na groby) ku pamięci zmarłych ziomków."

Wiem, bo już kiedyś o tym pisałeś w związku z moim pytaniem o ten pierwszy happening na cmentarzu ("Murray vs Mitchell"). O Cyganach wiem, o czarnych gangsterach nie słyszałem albo zapomniałem. Ale nie jestem czarnym gangsterem, oni na pewno obracają większą gotówką. A tu na chuligańskich Bielanach bieda aż piszczy, trudno wyrwać się ze zgliszczy. :) Po Sylwestrze mieliśmy takiego smaka na jakikolwiek alkohol, że na zmianę rozgrzewaliśmy znalezioną zamarzniętą butelkę z połową szampana. "Zamarzną dłonie, nie zamarznie godność", sól ulicznego boksu.

No właśnie, te autografy na 25-lecie, a kiedy mniej więcej to będzie? Bo najwięksi umierają młodo. :( Tzn. oni tak naprawdę nigdy nie umierają, ale wtedy choć żyją w pamięci to autografów już nie rozdają.
W imię tych, którzy odeszli, trzymając w rękach broń
Naszej wojowniczej sile składamy dzisiaj hołd
Oni stoją tuż przed nami, ich dusze tutaj są
Coraz większy płonie ogień, coraz silniej bije dzwon
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 21-05-2017 22:29:17 
kurwa on tu pisze w ramach praktyk z psychiatryka?
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-05-2017 03:39:16 
Szpotawe wersy niczym arszenik zatruwają mniej rozumne głowy, plują krwią na tapczan zatrute ofiary
kolejne żniwa wypadły okazale, los bywa okrutny niczym wojna nigdy się nie kończy
 Autor komentarza: Pismen
Data: 22-05-2017 06:26:03 
Autor komentarza: soulfoodboxingData: 21-05-2017 19:45:55
"P.S. Autografy będę rozdawał dopiero na 25-lecie ''Małych pięści''."

A że niby jeszcze przed nami ćwierć wieku tych katuszy? Ale spolaryzował, ale to było dobre!

P.S. Ładny dialog z własnym troll-kontem, rozszczepienie osobowości jak widać postępuje
 Autor komentarza: pigwus
Data: 22-05-2017 13:14:10 
Ten film ma duszę . Jakub Bilunski jest legenda , a autografy mogą osiągać zwrotne kwoty .
Pamiętam , jak proponowali mu duża gotówkę za jego twórczość , a on wybrał niezależność i uliczny styl .
Chwała !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.