TRENER UDERZYŁ BOKSERA W RINGU. SZUKA GO POLICJA

Policja w amerykańskim stanie Maryland poszukuje wujka i asystenta trenera Andre Dirrella (26-2, 16 KO), który po walce brązowego medalisty olimpijskiego z Aten z Jose Uzcateguiem (26-2, 22 KO) uderzył w twarz rywala 33-latka.

Dirrell i Uzcategui rywalizowali minionej nocy na przedmieściach Waszyngtonu o pas tymczasowego mistrza IBF w kategorii super średniej. Wenezuelczyk prowadził na punkty, ale został zdyskwalifikowany za uderzenie przeciwnika po gongu kończącym ósmą rundę. Dirrell padł po tym ciosie na deski, a kiedy badał go w ringu lekarz, jego rozwścieczony wujek Leon Lawson Jr ruszył w stronę  zawodnika z Ameryki Południowej i uderzył go lewą ręką, nieomal wszczynając wielką bijatykę z udziałem kilku osób. Pięściarza i trenera szybko zdołano jednak rozdzielić. Później Lawson Jr po cichu opuścił halę.

Uzcategui został przetransportowany do szpitala w stolicy USA, z którego wypisano go po kilku godzinach.

- Przykro mi z powodu tego, co zrobił mój trener. To członek mojej rodziny, więc się o mnie martwił. On mnie kocha. Proszę, wybaczcie mu - skomentował wszystko Dirrell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 21-05-2017 11:05:17 
To powinno dać do myślenia tym wszystkim, którzy ekscytują się przepychankami podczas face to face i inne tego typu zabawy. Dlaczego wtedy policja nikogo nie szuka? :)
 Autor komentarza: arpxp
Data: 21-05-2017 12:52:29 
Uzcategui jakoś po tym strzale nie położył się z płaczem na macie. Dirrell z Abrahamem płakał, z Frochem płakał i teraz ten cyrk odstawia. Andre to zwykła miękka faja i mam nadzieję, że już nie zobaczymy go w ringu.
 Autor komentarza: panradek
Data: 21-05-2017 14:53:41 
Kragles

Sugerujesz ze skoro policja nie wkracza w akcje to znaczy ze dana sytuacja jest zchoreografowana? A co powiesz na temat klitschko-chisora?
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 21-05-2017 15:26:15 
@panradek
Nie mówię, że to są ustawki, odegrane scenki, że to jest ustalone co kto zrobi po kolei. (Być może czasami tak jest, ale to mniejszość.)
To jest taki freestyle, obie strony wiedzą do czego mogą się posunąć, jest więc niepewność, trochę stresu, to jest konieczne dla naturalnego odbioru. Czasami to się trochę wymyka spod kontroli.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 21-05-2017 17:25:47 
Trzeba przyznać że Wenezuelczyk ma niezłą szczękę bo ten strzał wyglądał na mocny.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 21-05-2017 22:29:00 
Wyłapał taki cios gołą pięścią i z zaskoczenia, a nawet go nie zamroczyło. Kozak.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.