TOMASZ ADAMEK NA TARCZY TRENERA GUSA CURRENA

Gus Curren, nowy trener Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), nieźle rozruszał 40-letniego "Górala".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: G0ral
Data: 18-05-2017 21:45:10 
Kurde, teraz w sumie nie wiadomo czy dobrze to wygląd, bo wygląda dobrze czy wygląda dobrze, bo tarcze z Rogerem były jak w slow-motion.

Ech, szkoda tych ostatnich lat zmarnowanych przez Tomka z wiekowym Rogerem.

Tak czy siak trzymam za Adamka kciuki, jak zawsze.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-05-2017 23:41:35 
Wygląda bardzo dobrze.
 Autor komentarza: astarte
Data: 19-05-2017 01:55:09 
roger spieprzyl ostatnie lata adamka, nie ma co ukrywac. druga sprawa, ze na HW adamek nie ma predyspozycji - jedyne opcje na wygrana to "wypykanie" przeciwnika, a po 40tce jednak ciezko o super lotnosc na nogach i mega szybkosc. jesli interesuja go "sportowe" cele to powinien wrocic do CW.
 Autor komentarza: Miro
Data: 19-05-2017 06:22:25 
astarte

żadne sportowe cele już Adamka nie interesują.To co miał osiągnąć to osiągnął gdy był młody w kat b półciężkiej i junior ciężkiej.Wszyscy wiemy jaki był cel przejścia Adamka do kat HW. Jego jeszcze interesuje TYLKO kasa i może ma nadzieję, że dostatnie dobrowolną walkę od któregoś mistrza świata, która byłaby drugą wypłatą życia po przelewie na konto po walce z Vitalijem Kliczko. Borek Tomka ściągnął z emerytury i roztoczył wizję kilku walk na galach w Polsce popartą dobrą kasą wobec czego Adamek wrócił , bo jest świadomy , że jeszcze nie jest takim 100% emerytem i jako tako w ringu się zaprezentuje. I może sama ciekawość czy z nowym trenerem może z siebie jeszcze coś lepszego wycisnąć. Ale powiedzmy sobie szczerze, że wiekowo to Tomek jest już emerytem . Fizycznie nie można po 40-tce być lepszym pięściarzem niż po 30 czy po 20 -tce. Metryki się nie oszuka. Ale jeśli jeszcze można przytulić kasę w swoim zawodzie to dlaczego tego nie zrobić. Poza tym znowu Tomek jest w centrum zainteresowania. Ma urozmaicenie , bo w USA już nudził się ułożonym spokojnym życiem na emeryturze.
 Autor komentarza: holy
Data: 19-05-2017 09:37:37 
Ten nowy trener adamka wygląda jak gimnazjalista. Ile on ma lat?
 Autor komentarza: kraszuuu
Data: 20-05-2017 09:18:51 
Aż miło popatrzeć na takiego solidnego pięściarza. Zajebiście się Tomek prezentuje. Niestety w HW nastała era dwumetrowych gigantów i mali ciężcy nie mają za bardzo czego szukać w walkach o pasy. Adamka lubię i szanuję. Boks to jego zawód i normalna sprawa, że traktuje to (szczególnie w tym wieku) biznesowo. On nigdy nie dał dupy w ringu nawet mimo porażek. Zawsze walczy solidnie i stara się nawkładać przeciwnikowi. Widać, że zdrowie ciągle ma i świetnie się prezentuje. Ten nowy trener świetnie się porusza z tymi tarczami. Może akurat będzie miał pozytywny wpływ na Tomka i wyciągnie ze starego lisa wszystko co najlepsze. Co by nie narzekać to szybkość Adamka robi wrażenie.

Rewanż ze Szpilką za przyzwoite pieniądze? Ja jestem na tak. Taka walka i ze sportowego punktu widzenia ma sens.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.