WALLISCH OD TERAZ ZAWODNIKIEM GRUPY SAUERLAND

Michael Wallisch (16-0, 10 KO) był już w pewnym momencie wysoko klasyfikowany przez federację WBO w wadze ciężkiej, ale pauzuje od szesnastu miesięcy, więc został usunięty z tego zestawienia. Teraz blisko dwumetrowy olbrzym rozpoczyna nowy etap swojej kariery. Występujący dotąd w grupie SES pięściarz zmienia barwy na stajnię Sauerland Event.

Debiut pod banderą nowego pracodawcy nastąpi w przyszły weekend - 13 maja, na ringu w Karlsruhe. Jego rywalem będzie dobrze znany polskim kibicom Andre Bunga (4-8-1, 4 KO).

Za nową jakość Wallischa będzie od teraz odpowiadał legendarny niemiecki szkoleniowiec Ulli Wegner.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adambw
Data: 04-05-2017 19:17:31 
NIemcy szukaja znowu zawodnikow ocych krajow bo na wslasnych mistrzow nie ma co juz liczyc.....niestety tu jest duzy Problem ze sponsorami z calym zapleczem finansowym...masz mlodego zawodnika ktory ma efekty np.juniorach ale co dalej kiedy on konczy 18 rok zycia i nie ma sponsora musi wybrac szkola zadow cz kariera...gdzie te piekne czasy komuny kiedy byly pieniadze na Sport....
 Autor komentarza: TRM
Data: 04-05-2017 22:06:38 
Niemcy to mają problem z gwiazdami w boksie, a szczególnie grupa Seurlanda. Huck im odszedł, zresztą on już jest przy końcu kariery. Abraham niedługo też skończy, Hernandez przestał boksować. Brahmer ostatnio porażka. a to były konie pociągowe w ostatnich latach grupy S. Teraz hodują puleva na dużą wypłatę, ewentualnie kombinują ze zwakowaniem pasa IBF przez joshue i walkę o ten tytuł Bułgara z jakimś leszczem albo emerytem. ale to wszystko na krótką metę bo pulev ma już lata i nie jest pewniakiem, a w wadze cięzkiej paru kozaków jest. więc konktraktują najciekawszych zawodników na swoim rynku aby wzmacniać siłę i a nóż widelec ktoś odpali na nim zarobią.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.