Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-26

 
AUDYCJA O BOKSIE: LEGIONOWO I KLICZKO vs JOSHUA

W każdy wtorek pomiędzy 20 a 21 czasu polskiego na antenie Polskie Radio WRKL 910 AM możecie posłuchać audycji "Magazyn Bokser". Prowadzi ją Marcin Filipowski. Tym razem wraz z Łukaszem Furmanem - redaktorem naczelnym BOKSER.ORG, powrócił na moment do gali w Legionowie, ale przede wszystkim zajął się sobotnią potyczką na szczycie wagi ciężkiej - Kliczko vs Joshua. Zapraszamy co wtorek (link w rozwinięciu).
SELEKCJONER KAROL CHABROS PO WYGRANYM MECZU Z NIEMCAMI

Trener reprezentacji Karol Chabros nie krył zadowolenia po zwycięskim meczu międzypaństwowym z Niemcami (12:8). Teraz naszych kadrowiczów czeka obóz we Władysławowie, potem Turniej im. Feliksa Stamma, a docelowo najważniejszą imprezą w tym roku są Mistrzostwa Europy, będące jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Świata. Po meczu z Niemcami porozmawialiśmy przez chwilę z naszym selekcjonerem. Zapraszamy.


GOŁOWKIN DLA COTTO NA ZAKOŃCZENIE KARIERY?

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) pauzuje już od półtora roku. Ale wciąż ma wielkie nazwisko w świecie boksu i gwarantuje wielkie pieniądze. Znakomity Portorykańczyk zapowiada, że to ostatni rok jego startów. A na zakończenie kariery chciałby stoczyć jeszcze jedną walkę, która poruszyłaby cały świat. Z kim? Na przykład z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO), królem wagi średniej i mistrzem federacji WBA/IBF/WBC.
JOSHUA vs KLICZKO: TRENING MEDIALNY

Do ekscytującej walki na szczycie królewskiej kategorii pozostały już tylko trzy dni! Dziś Anthony Joshua (18-0, 18 KO) i Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) w ramach promocji tej imprezy zaprezentują się kibicom podczas treningu medialnego. Zobaczcie tych gladiatorów na żywo w akcji dzięki relacji stacji Showtime, która pokaże ich walkę na żywo za oceanem.FRANK BRUNO: JOSHUA MOŻE SZYBKO ZNOKAUTOWAĆ KLICZKĘ

Całe piękno w sobotniej walce Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) polega na tym, że w sumie każdy scenariusz jest możliwy. Obaj mogą zakończyć bój pierwszym celnym ciosem, lecz jeśli wszystko zakończy się na punkty, też nie będzie to wielkie zaskoczenie. Ale Frank Bruno - były mistrz świata wagi ciężkiej i rodak Joshuy spodziewa się, że pasy IBF i WBA pozostaną w Anglii.

KLICZKO vs JOSHUA: ZA NAMI TRENING MEDIALNY, OBAJ PEWNI SWEGO

Za nami treningi medialne Władimira Kliczki (64-4, 53 KO) i Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) przed sobotnią mega walką o pasy WBA i IBF wagi ciężkiej. Jeśli dziewięćdziesiąt tysięcy biletów na stadion piłkarski Wembley wyprzedaje się w kilka minut w dwóch ratach, to nic dziwnego, że na treningu medialnych tych kibiców pojawiło się sześć tysięcy. Napięcie rośnie!