CHISORA: JOSHUA UDA SIĘ NA POLOWANIE

Dereck Chisora (26-7, 18 KO) spodziewa się, że jego rodak Anthony Joshu (18-0, 18 KO) wygra z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) przed czasem.

- To wielka walka, AJ będzie miał ciężko. Jest silny, ale Kliczce siły też nie brakuje. Myślę, że Władimir będzie się dużo ruszać w ringu, więc w pierwszych sześciu rundach AJ będzie musiał się udać na polowanie, o ile to w ogóle potrwa sześć rund. Stawiam na Joshuę - mówi 33-letni Anglik.

Chisora boksował w 2012 roku ze starszym bratem Ukraińca, Witalijem. Dał dobrą walkę, ale przegrał jednogłośnie na punkty. Obecnie "Del Boy" przygotowuje się do zaplanowanego na 27 maja rewanżu z Robertem Heleniusem (24-1, 15 KO), z którym przegrał w kontrowersyjnych okolicznościach na kilka miesięcy przed starciem z Ukraińcem.

WITALIJ PEWNY WYGRANEJ BRATA >>>

Pojedynek Joshua-Kliczko odbędzie się już w sobotę na londyńskim stadionie Wembley. Pięściarze będą rywalizować o pasy IBF, WBA Super i mniej znaczący IBO w kategorii ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 26-04-2017 14:06:25 
kolejna literowka.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 26-04-2017 15:00:22 
Jak ja się cieszę że ta walka jest w sobotę i w reszcie każdy sobie uzmysłowi jak kapitalnym i unikatowym AJ jest piesciarzem. Chociaż pewnie znajdzie się parę trolli którzy pewnie będą twierdzić że wiek dopadł Kliczke i dlatego przegral. Tylko tak się składa że to gowno prawda i Wladziu w każdym wieku nie byłby faworytem w walce z Anglikem. Gościu jest fenomenem. Tacy zawodnicy zdarzają się raz na bardzo długi czas i cieszę się że mam przyjemność Go oglądać w ringu. Co do samej walki to Wladziu dostanie KO. Albo zostanie rozstrzelany w poldystansie albo zostanie skontrowany. Przy tak niesamowitym timingu ( ta umiejętność cenię u Niego najbardziej) szybkości i sile jest niemożliwym żeby Ukrainiec tocząc walkę na dystans nie wyłapal niczego. Kliczko zostanie brutalnie sprowadzony na ziemię bo ostatnio coś w swoich wypowiedziach bujal w obłokach.
 Autor komentarza: bebetoe30
Data: 26-04-2017 18:42:07 
trashtalk : Jak byś porozmawiał ze sparringpartnerami AJ np. z MW(PL) i posłuchał ich opinii to zmienił byś zdanie.AJ wcale nie bije tak mocno jak się mówi , jest mało doświadczony i ma gorszą obronę niż WLAD.
WLAD odzyska tron...
 Autor komentarza: qwerty890
Data: 26-04-2017 19:02:22 
@bebetoe30
Czytałeś co mówił Wach? Że AJ bije bardzo mocno więc pewnie tak jest. Z resztą to widać w walce co AJ robi z przeciwnikami. Wład już nie ma tej formy co kiedyś, nie potrafił znokautować Jenningsa, bił tylko proste prosto w jego gardę jakby nie mógł strzelić sierpem. Dla mnie Władek już się wystrzelał i jeżeli będzie w niewiele lepszej formie niż był w walce z Jenningsem to ja tego nie widzę. A nawet nie mówię co będzie jak wyjdzie w takiej samej formie, a tym bardziej w gorszej.
 Autor komentarza: bebetoe30
Data: 26-04-2017 19:31:10 
@qwerty890
Ty czytałeś a ja z Nim rozmawiałem.Nie wszystko idzie w media i publicznie...Zobaczymy w sobotę.
 Autor komentarza: Majkel34
Data: 26-04-2017 20:38:19 
Tak się składa, że również rozmawiałem z Mariuszem i stwierdził, że AJ bije bardzo mocno i jest znakomity.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.