Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-24

 
LERENA Z WŁASOWEM O WAKUJĄCY PAS IBO

Kevin Lerena (18-1, 9 KO), niespodziewany zwycięzca turnieju "Super 4" i jeden z ciekawszych pięściarzy kategorii junior ciężkiej młodego pokolenia, zanotował wczoraj kolejną wygraną. Ale już teraz poznał datę kolejnego startu oraz nazwisko rywala. I trzeba przyznać, że szykuje się kolejne świetne zestawienie w limicie 90,7 kilograma.JOSHUA vs KLICZKO: Z POMOCĄ BRATA PO ZWYCIĘSTWO

Witalij Kliczko - jak na starszego brata przystało, będzie wspierał w sobotni wieczór Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO) przed, w trakcie i po spotkaniu z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). Lepszy z tej dwójki zagarnie pasy IBF i WBA wagi ciężkiej, a wszystko obejrzy dziewięćdziesiąt tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie Wembley.


DRUGIE SZYBKIE ZWYCIĘSTWO RAHMANA JR

Hasim Rahman Jr (2-0, 2 KO) na przestrzeni tygodnia zanotował drugie ekspresowe zwycięstwo przed czasem - tym razem nad debiutantem Demetriusem Shawem. Teraz syna byłego mistrza świata wagi ciężkiej czeka trochę czasu spędzonego na sali, bo kolejna walka "dopiero" 17 czerwca w swoim rodzinnym Baltimore.


ANTHONY JOSHUA: BĘDĘ KONTROLOWAŁ EMOCJE

Większość obserwatorów i ekspertów spodziewa się, że jeśli Anthony Joshua (18-0, 18 KO) pokona w sobotni wieczór Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO), to uczyni to nokautując Ukraińca. Spora część spodziewa się nawet, że tuż po pierwszym gongu Anglik ruszy na rywala, który ani nie ma najmocniejszej szczęki, ani specjalnie nie przepada za walką w półdystansie.


ARKADIUSZ SZWEDOWICZ PO WYGRANEJ NAD EIFERTEM

Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) w świetnym stylu zrewanżował się Michaelowi Eifertowi, dzięki czemu reprezentacja Polski pokonał Niemców 12:8 w międzypaństwowym spotkaniu towarzyskim w Brodnicy. Oto co najlepszy "półciężki" na naszym podwórku powiedział tuż po zejściu z ringu.


WŁADIMIR KLICZKO: NIE BYŁEM W TAKIEJ SYTUACJI OD WALKI Z PETEREM

- Bukmacherzy stawiają na mojego rywala, nie bronię już tytułów ani nie ścigam się więcej z rekordem Joe Louisa. To wszystko sprawia, że czuję się bardziej komfortowo niż w poprzednich walkach - przekonuje Władimir Kliczko (64-4, 53 KO), który w najbliższą sobotę w jednej z najbardziej interesujących potyczek wagi ciężkiej ostatnich lat spotka się z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO), swoim naturalnym następcą na tronie wszechwag.