Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-21

 


WHYTE: NIE ZDZIWIĘ SIĘ, JAK KLICZKO ZNOKAUTUJE JOSHUĘ

Dillian Whyte (20-1, 15 KO) to czołówka wagi ciężkiej. Jedyną porażkę poniósł z rąk Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO), ale zanim poległ w siódmej rundzie, najpierw w drugiej sam mocno zranił aktualnego mistrza świata federacji IBF. A już 3 czerwca w Londynie spotka się z naszym Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO), który... dopiero co wrócił ze sparingów z Joshuą.
WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ TRYC vs GARGULA

To może być jeden z ciekawszych debiutów w ostatnim czasie. Dwukrotny ćwierćfinalista Mistrzostw Europy w wadze półciężkiej - Mateusz Tryc, już w pierwszej walce w gronie zawodowców spotka się z Tomaszem Gargulą (18-6-1, 5 KO). Dziś na ważeniu było blisko remisu, a jak będzie jutro między linami?


LIVE: CEREMONIA WAŻENIA PRZED GALĄ W LEGIONOWIE (ZIMNOCH-GRANT)

Za ponad trzydzieści godzin przed Krzysztofem Zimnochem (21-1-1, 14 KO) trudna walka z może i podstarzałym, ale wciąż wielkim i potrafiącym mocno uderzyć Michaelem Grantem (48-6, 36 KO). Na ringu w Legionowie nie zabraknie też innych ciekawych walk z udziałem Sęka, Szeremety, Syrowatki, Różańskiego czy debiutującego Tryca. Póki co obejrzycie relację na żywo z ceremonii ważenia przed jutrzejszymi walkami.

FOTORELACJA: PIERWSZE SPOTKANIE FONFARY I STEVENSONA

Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) i Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) za pierwszym razem nie żałowali sobie mocnych ciosów. Wtedy wygrał kanadyjski "Superman", lecz już 3 czerwca "Polski Książę" będzie miał okazję do rewanżu i odebrania mu tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC. Póki co obaj spotkali się na pierwszej konferencji promującej ich drugą potyczkę.

WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ ZIMNOCH vs GRANT

Jutro Krzysztof Zimnoch (21-1-1, 14 KO) i Michael Grant (48-6, 36 KO) skrzyżują rękawice na ringu w Legionowie. Dziś obaj spotkali się podczas ceremonii ważenia. Polak wniósł na skalę 105,3 kilograma, zaś jego rywal - prezentując naprawdę wyborną sylwetkę, aż 119,8 kg. Poniżej zapis wideo z ważenia.

BERTO vs PORTER I CHARLO vs HATLEY - WSZYSCY W LIMICIE

Główni bohaterowie jutrzejszej gali w Nowym Jorku wypełnili wymagane limity. Jermell Charlo (28-0, 13 KO) potyczką z Charlesem Hatleyem (26-1-1, 18 KO) podejdzie do pierwszej obrony pasa WBC kategorii junior średniej, zaś Shawn Porter (26-2-1, 16 KO) i Andre Berto (31-4, 24 KO) powalczą o status challengera do tytułu WBC, tylko w wadze półśredniej.