FONFARA: DZIŚ JESTEM LEPSZYM ZAWODNIKIEM NIŻ W PIERWSZEJ WALCE

- Jestem podekscytowany tym rewanżem, lecz to będzie dla Fonfary krótka noc. Nie płacą mi za nadgodziny i szybko go skończę - odgraża się Adonis Stevenson (28-1, 23 KO), mistrz świata wagi półciężkiej federacji WBC, który 3 czerwca w Bell Centre w Montrealu po raz drugi skrzyżuje rękawice z Andrzejem Fonfarą (29-4, 17 KO).

- Nie mogę się już doczekać kolejnej walki przed moimi kibicami. Spotkamy się w tej samej hali, w jakiej boksowaliśmy za pierwszym razem. Dam świetną walkę i zadowolę zarówno kibiców zgromadzonych na trybunach, jak i tych oglądających pojedynek na antenie Showtime - dodał kanadyjski "Superman".

- Fajnie jest wrócić w to samo miejsce po trzech latach. Jestem gotowy na ten rewanż. Dziś jestem już zupełnie innym pięściarzem, zarówno od strony fizycznej, jak i mentalnej. Zresztą udowodniłem w późniejszych potyczkach, iż zmieniłem się na lepsze. Dla mnie to doskonała okazja nie tylko na rewanż, ale i zdobycie tytułu mistrza świata. Ostatni występ przeciwko Dawsonowi dał mi wiele potrzebnego doświadczenia. To była bardzo techniczna walka i potrzebowałem czegoś takiego. Pozmieniałem trochę w moim sztabie, mam nowego trenera i jestem w takim miejscu, w jakim powinienem być. Jestem pewien, że będzie to piękny wieczór zakończony moim zwycięstwem - stwierdził "Polski Książę".

Bilety kosztują od 80 do 350 dolarów.

- Kiedy obaj spotkali się po raz pierwszy, Andrzej miał zaledwie dwadzieścia sześć lat i nie był jeszcze gotowy na takiego mistrza. To był dla niego zbyt duży przeskok. Teraz naszym zdaniem stać go już na wygrywanie z takimi rywalami jak Stevenson - dodał Leon Margules, szef stajni Warriors Boxing i promotor Fonfary.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-04-2017 20:17:38 
To się jeszcze okaże Andrzeju czy nauczyłeś się unikać tylu ciosów na cytrynę?
 Autor komentarza: astarte
Data: 21-04-2017 20:23:55 
fakt, ma najwieksze szanse sposrod ostatnich 4 rywali chickensona. 5tym od konca byl sam fonfara.
 Autor komentarza: G0ral
Data: 21-04-2017 20:40:49 
Uważam, ze paradoksalnie KO od Smitha pomogło Fonfarze w otrzymaniu walki rewanżowej ze Stevensonem.
Po tym wydarzeniu Adonis poczuł się bardziej pewny swego i dał rewanż Andrzejowi, to może zgubić Kanadyjczyka. Natomiast jak swoje szansę wykorzysta Andrzej - zobaczymy.
 Autor komentarza: gluton
Data: 21-04-2017 21:21:49 
Smith jr pokazał że Andrzej dalej jest dziurawy. |Mam nadzieję że pokona Adonisa mimo wszystko...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-04-2017 21:39:56 
Liczę na lepsze nogi i obronę...

Inaczej szkoda zdrowia...
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 21-04-2017 22:13:44 
Stivenson nie dałby Fonfarze rewanżu gdyby Andrzej nie przegrał ze Smithem w taki sposób;]Co prawda umiejętności naszego rodaka poszły w górę ale międzyczasie zebrał sporo ciosów które na pewno nie podwyższyły jego odporności.Trzymam kciuki za Andrzeja ale najprawpodobniej przegra z Adonisem przed czasem;]
 Autor komentarza: RK2
Data: 22-04-2017 19:17:41 
jeśli Andrzej dotrwa do 7 rundy to będzie jego duży sukces, jeśli do końca to będzie duża sensacja, jeśli wygra ... - nie znajduję słów na opisanie takiej nieprawdopodobności. "szybko go skończę" brzmi dobrze medialnie ale tygląda mi bardzo realnie. Obym się mylił, bo Andrzej wśród naszych "złotoustych" pięściarzy prezentuje się całkiem przyzwoicie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.