WARD: WAGA MOŻE BYĆ PROBLEMEM CHAVEZA W WALCE Z CANELO

Andre Ward uważa, że gabaryty Julio Cesara Chaveza Jr (50-2-1, 32 KO) wcale nie muszą być jego atutem w zaplanowanej na 6 maja hitowej walce z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). "S.O.G" zastanawia się, czy zbijanie wagi do ustalonego na ten pojedynek umownego limitu nie odbije się negatywnie na 31-letnim Meksykaninie.

- To interesująca walka. Chavez Jr jest sporo większy, ale będzie musiał zbijać sporo wagi, więcej niż zazwyczaj. To będzie miało na niego wpływ, pytanie tylko jaki. Canelo to trochę mniejszy typ pięściarza, ale on naturalnie przechodzi z wagą w górę. To wszystko jest skomplikowane, ale na pewno należy zdjąć kapelusz przed Canelo za to, że podjął się takiego ryzyka. Ciąży na nim ogromna presja. Nie wystarczy, że walczy z najlepszymi, musi jeszcze godnie reprezentować swój kraj. To lepszy pięściarz, niż wielu uważa - powiedział Ward.

Przypomnijmy, że sam Andre Ward wróci na ring 17 czerwca w hali Mandalay Bay w Las Vegas, gdzie spotka się w rewanżowym pojedynku z Siergiejem Kowaliowem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 13-04-2017 22:10:32 
Oczywiście, że lepszy niż wielu uważa. Stale czyni postępy, a w wieku 27 lat ma na koncie starcia z zawodnikami, o których 95 % zawodowców może i będzie mogło pomarzyć. Być może kiedy skończy kariere, będzie zawodnikiem z najwyższą liczbą pokonanych mś.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-04-2017 22:23:22 
Cykanelo dobija bumy, a jedyne dwie prawdziwe walkiz Floydem i Cotto przegral. Ta pierwsza z kretesem. Deklasacja.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-04-2017 22:24:08 
Chavez jesli choc zblizy sie do wagi ustalonego limitu, to padnie z wycienczenia.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 13-04-2017 22:26:28 
Canelo nie przegrał z Cotto ;)
A z Floydem ? Amerykanin zdeklasował DZIECIAKA. A w sumie w trakcie swojej kariery wielu starszych i doświadczonych mistrzów zabrał do szkoły.
 Autor komentarza: tapir
Data: 15-04-2017 00:32:09 
Canelo zaliczył trzy dyskusyjne zwycięstwa z: Troutem, Larą i Cotto. Gdyby wyniki w tych walkach poszły w drugą stronę nie byłoby przekrętu. A Floyd go zdominował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.