WIDEO: JULIO CESAR CHAVEZ JR HBO GREATEST HITS

Na niewiele ponad trzy tygodnie przed starciem z "Canelo" stacja HBO przypomina najciekawsze walki Julio Cesara Chaveza Jr (50-2-1, 32 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-04-2017 21:15:57 
Jesli waga go nie zabije to wg mnie jest faworytem 60/40.
Ma twardy leb a rudy puncherem nie jest, jak dobrze pojdzie to bedzie sporo wiekszy i silniejszy wiec moze nawet przez ko? Ale jak go waga wymeczy to dostanie do 0 no i na pkt nie wygra bo za duza kasa z ggg, boie sie tylko ze oscar powie wow bylo emocjonyjace wiec rewanz i gienek znowu na tor boczny ale chyba tego juz nikt im nie wybaczy, gienek czeka rezygnujac z walki o pas a tu taka niespodzianka. Nie moge sie doczekac jak rudy padnie nieprzytomny a w tle bedda leciec jego slowa ze ggg jest bardzo latwy do pokonania:)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-04-2017 22:31:19 
Chavez padnie jesli zrobi ten chory limit wagowy. Cykanelo jest w pelni tego swiadom, ze dostanie wypatroszona kure na patelnie.
 Autor komentarza: magic19
Data: 14-04-2017 00:08:34 
jeszcze trzeba dodać,że Chavez uwielbia być w ciągłym treningu bo to profesjonalista pod tym względem co często podkreślali jego trenerzy dlatego dawali sobie z nim szybko spokój :) nawet jego ojciec często wspominał,że syn cały rok na okręta z gymu nie wychodzi :) także pewnie od kilku dobrych lat jest w formie na co dzień a nie od święta teraz tylko parę kilo zgubi co często robił i nigdy z tym nie miał problemu :) no i zajedzie rudego bo przecież będzie większy :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.