Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-09

 GENIALNY ŁOMACZENKO ZASTOPOWAŁ SOSĘ

Z walki na walkę Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) prezentuje się coraz lepiej, potwierdzając krążące o nim opinie, że jest nie tylko największym talentem bokserskim swojego pokolenia, ale też materiałem na jednego z najlepszych pięściarzy w historii. Dziś boleśnie przekonał się o tym bardzo mocny Jason Sosa (20-2-4, 15 KO), który został poddany po dziewięciu rundach straszliwych katuszy.


SZYBKA DEMOLKA W WYKONANIU GWOZDYKA!

Ukraińcy mają kolejny powód do dumy. Do mistrzów olimpijskich Łomaczenki i Usyka, którzy szturmem weszli do czołówki w boksie zawodowym dołącza Aleksander Gwozdyk (13-0, 11 KO), który ma szansę nieźle namieszać w mocnej wadze półciężkiej, gdzie Kowaliow, Stevenson i Ward stanowią obecnie trio najlepszych zawodników.WIDEO: ŁOMACZENKO POROZBIJAŁ SOSĘ

Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) wyrasta na prawdziwego lidera zestawienia P4P. Dziś w nocy obronił tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii super piórkowej, gładko rozprawiając się z groźnym Jasonem Sosą (20-2-4, 15 KO). Poniżej skrót telewizji HBO z tej walki.


WIDEO: BUDWELD BOXING NIGHT - NEXT GENERATION (TRAILER)

Już 13 maja w Częstochowie gala "Budweld Boxing Night - Mistrzowskie Rozdanie". O pasy federacji WBO powalczą Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) i Robert Parzęczewski (15-1, 9 KO). Pokażą się również Marcin Siwy (16-0, 6 KO), Tomasz Gromadzki (3-0-1, 1 KO) czy Michał Żeromiński (12-2-1, 1 KO). Poniżej prezentujemy Wam zwiastun zapowiadający ten wieczór.