WIDEO: ŁOMACZENKO POROZBIJAŁ SOSĘ

Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) wyrasta na prawdziwego lidera zestawienia P4P. Dziś w nocy obronił tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii super piórkowej, gładko rozprawiając się z groźnym Jasonem Sosą (20-2-4, 15 KO). Poniżej skrót telewizji HBO z tej walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 09-04-2017 21:40:53 
Brakuje mu pojedynczej bomby, takiego soczystego uderzenia. Choć jest świetny technicznie i wiele potrafi, to mnie jakoś ten jego boks nie porywa. Dużo pacnięć, lekkich ciosów różnicowanych oczywiście z mocniejszymi uderzeniami, ale Sosie większej krzywdy nie zdołał wyrządzić. Taki typowy kumulator i destruktor. Idąc w górę jeszcze bardziej będzie tracił na sile uderzenia i oczywiście gabarytach. Z Mickeym Garcią szansę oceniałbym 50-50 z lekką przewagą na korzyść Amerykanina. Z Crawfordem z kolei kompletnie Ukraińca nie widzę. Zostałby znokautowany. Terrence potrafi precyzyjnie i mocno przyłożyć, oprócz tego jest znacznie większy i świetnie walczy na dystans i potrafi umiejętnie zmieniać pozycje z klasycznej na mańkuta. Tak jak wczoraj Łomaczenko zrobił z Sosy durnia w ringu, tak samo by wyglądał dzieląc ring z Crawfordem, Terence by się z nim zabawił w taki sam sposób, kompletnie brak atutów Łomaczence na Crawforda.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 09-04-2017 22:20:41 
@Lukaszz

Przypomnij sobie pierwsze rundy z Gamboą. Łomaczenko jest jeszcze szybszy, ma bardziej urozmaicony arsenał, bije z nietypowych kątów, a do tego ma kondycję za trzech. Crawford jest świetnym pięściarzem, ale z Łomaczenką mógłby mieć problemy, o ile nie stłamsiłby go fizycznie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-04-2017 23:03:15 
Rigo ciekawe jak by walczył z Łomaczenką ?
 Autor komentarza: Laik
Data: 09-04-2017 23:22:12 
ludzie, co wy pierdolicie!

Czytając tutaj o Usykkach, Łomaczenkach i innych GGG, naprawdę zaczynam wierzyć w rosyjską moc internetowej manipulacji...

Wytłumaczcie mi proszę, jak można nazywać zawodnika najlepszym P4P, który występuje w kategorii, w której nie ma wielkich zawodników. To jest jakiś absurd. Floyd zjadłby Łomaczenkę, Rigondeaux zjadłby Łomaczenkę, Pacman tak samo.Zresztą dziadek Salido dał mu równą walkę.

Usyka zabiłby Haye itd... Skąd te zachwyty nad tymi zawodnikami???
 Autor komentarza: kraszuuu
Data: 10-04-2017 07:40:31 
Zgadzam się z Lukaszz

Oglądam te walki Łomaczenki i za każdym razem mam to samo wrażenie nieprzekonania. Facet niby błyszczy, ale w jego boksie nadal widać mnóstwo naleciałości amatorskich. Czekam na jego walkę z kolejnym twardym rywalem, który będzie potrafił sobie poradzić z tymi mało znaczącymi ciosami, których Wasyl zadaje całe mnóstwo.
Walka z Salido pokazała, że twardy zawodnik śmiało może dzielić z Ukraińcem ring bez większej szkody dla siebie.

Fakt, że technikiem jest wybitnym i ma mega szybkie nogi, ale ja jeszcze się wstrzymuję z tym hurraoptymizmem.

Z trzech ukraińskich muszkieterów najbardziej podobał mi się ostatnio Gwozdyk. Bardzo solidny, wyszkolony zawodnik z przekonującym uderzeniem i mądrością w ringu.
 Autor komentarza: CELko
Data: 10-04-2017 08:39:55 
Nie ma zawodników których wy znacie to nie znaczy, że Łomaczenko nie jest najlepszy. Rigo to walczy raz na rok z drugim sortem, jak próbował bardziej ofensywnie walczyć to lądował na macie. Szczękę ma Kubańczyk dosyć kruchą.
Walters to bardzo dobry zawodnik( z znacznie lepszymi warunkami od Łomaczenki) w starciu z geniuszem wypadł jednak tragicznie. Na nic zdało się pojedyńcze uderzenie. Gary Russell Jr w starciu z Ukraińcem nie miał atutów, pas lada moment odzyskał gdy Vasyl poszedł w góre.


Pierwsza walka z Salido to były początki na ringu zawodowym, dzisiaj taki Salido dostałby oklep 120-108. Zresztą z Salido wygrał Roman Martinez(w rewanżu poszedł remis sprawiedliwy) i to przed pojedynkiem z Łomaczenką.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 10-04-2017 09:23:36 
Autor komentarza: LaikData: 09-04-2017 23:22:12
"ludzie, co wy pierdolicie!
Czytając tutaj o Usykkach, Łomaczenkach i innych GGG, naprawdę zaczynam wierzyć w rosyjską moc internetowej manipulacji..."Ja po przeczytaniu twojego komentarza, zaczynam wierzyć w magiczną moc braku elementarnej wiedzy o pięściarstwie. Ale przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawę, pisząc pod nickiem laik.
 Autor komentarza: gluton
Data: 10-04-2017 09:46:48 
Dla mnie Łomaczenko Usyk i Gwozdyk to mistrzowie i wielkie talenty. Zamiatają boksem. W HW przydalby się jakiś coby pozamiatać Wildera i AJ ale nie widac narazie ...
 Autor komentarza: zombi
Data: 10-04-2017 09:49:42 
nick laik wszytko wyjaśnia.

kraszuuuu - Łomaczenko "niby błyszczy"? On rozbija przeciwników z topu w pył przy tym bardzo mało przyjmuje. Jego styl to poezja, kwintesencja pięściarstwa. Salido to wypadek przy pracy, początek kariery, brak doświadczenia i stało się po równej co by nie było walce. Dziś Salido nie istnieje.

Wydaje mi się, że Rigo nie byłby faworytem z uwagi na brak regularnych pojedynków od dłuższego czasu.
 Autor komentarza: cortexo
Data: 10-04-2017 10:57:05 
wy to chyba jacyś masochiści jesteście - przyjdzie troll, jebnie suchara i zaraz wszyscy lecą prostować :)
 Autor komentarza: Ania
Data: 10-04-2017 11:38:14 
Autor komentarza: LaikData: 09-04-2017 23:22:12
"ludzie, co wy pierdolicie!
Czytając tutaj o Usykkach, Łomaczenkach i innych GGG, naprawdę zaczynam wierzyć w rosyjską moc internetowej manipulacji..." - Usyk, Łomaczenko to Ukraińcy, a Gołowkin to Kazach. Kolejny prawilny pacan widzący wszędzie niewidzialną rękę Putina ? :)) Lecz się człowieku
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 10-04-2017 13:30:34 
Droga Aniu,

Twoja stara jest taka stara, że każdy ją miał.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-04-2017 13:30:41 
Ten higlight niczego nie pokazuje.

Łomaczeniko ośmieszył Sosę tak że tamten był bezradny.
Zajebiste umiejętności, dla takich zawodników warto oglądać walki.
 Autor komentarza: Laik
Data: 10-04-2017 16:38:29 
arpxp,

Tak, tak, ty za to geniusz, Łomaczenko ma kondycję za trzech! Serio? Nie za dwóch, albo czterech?


Nick Zombi wszystko wyjaśnia, ten człowiek nie żyje.
 Autor komentarza: Laik
Data: 10-04-2017 16:41:37 
Fakt, napisałem komentarz emocjonalnie, po kilku głębszych, ale to nie jest trolling, jestem tu dłużej niż większość z Was.
Do baby się w ogóle nie odnoszę, bo nie ma sensu, ale Panowie, merytorycznie, czy uważacie, że Łomaczenko jest lepszy od Floyda, a Usyk od np. Haye z CW?
 Autor komentarza: zombi
Data: 10-04-2017 20:52:14 
Laik, ale co ma piękniś do tego, że łomaczenko to świetny pięściarz. Czy ukrainiec musi być lepszy od floyda aby podziwiać go za umiejętności? Lepszy? To znaczy ...? Pod jakim względem chcesz ich konfrontować? Łomaczenko na razie stoczył kilka walk, nie walczył w wyższych kategoriach itd. Dorobek floyda jest nieporównywalny, ale za to nie zdobył pasa w 3 walce itd. ..... Jeśli nie widzisz klasy łomaczenki to się mało znasz tyle.
O usyku nic nie pisałem, ale to też kawał pięściarza, ale daleko mu do klasy mniejszego kolegi. A czy lepszy id haya? Trudno powiedzieć, ma wszystko żeby go ograć takiego haya z cw.
Gwozdyk, też bardzo duży talent. Ostatnia walka zrobiła na mnie spore wrażenie. Świetny przegląd, nogi, timing, mocny cios. Tylko pozazdrościć ukraińcom takich pięściarzy.
 Autor komentarza: sharak1987
Data: 10-04-2017 20:59:45 
Czas pokaże jak wiele wart jest Łomaczenko... póki co jest na fali, ale ten jeden falstart z Salido daje do myślenia... choć może akurat w jego przypadku tak ma być, wszak na arenie amatorskiej też miał jedną porażkę na 396 zwycięstw, a swojego jedynego pogromcę rozbił rok później nie dając mu żadnych szans... tak więc materiał na super mistrza jest niesamowity a jak będzie to się okaże... chłop od razu rzucił się na głęboką wodę, nie bawi się w obijanie bumów, w walki na przetarcie, zemściło się to na nim z Salido, ale to nie oznacza, że nie wyciągnął wniosków z tej porażki. Gość się w ogóle nie załamał i ciągle prze do przodu a przecież jak na boksera to jest w wieku gdzie jeszcze wiele można rozwinąć. Najwięksi potrafią na szczycie walczyć nawet do czterdziestki, tak więc możliwe, że jeszcze daleka droga przed nim. Pożyjemy, zobaczymy, nie ma co gdybać.
 Autor komentarza: Laik
Data: 10-04-2017 22:35:16 
zombi,

To, że Vasyl jest wspaniały jest oczywiste, tylko wkurwiają mnie takie zachwyty nad zawodnikami, którzy jeszcze nic nie udowodnili. Poczekajmy to są MATERIAŁY NA WIELKICH MISTRZÓW, ale na dzień dzisiejszy nazywać boksera, który stoczył 9 zawodowych walk, w słabo obsadzonej wadze z czego 1 przegrał (oczywiście niesłusznie, ale wiemy, że była wyrównana) królem bogiem, dominatorem, legendą... To samo Usyk, rzeczywiście diament, podbijający CW, jedną z najsłabszych kategorii hehe
 Autor komentarza: zombi
Data: 10-04-2017 23:04:54 
laik, jeśli łomaczenko jeszcze nic nie udowodnił, to nie mam pytań. Jakie ma znaczenie te jego "tylko 9 walk zawodowych", jeśli on już w 3 zdobył pas, a w następnych zdecydowanie rozbijał oponentów. Początkowo sam miałem pewne wątpliwości, ale wygrane (a przede wszystkim styl w jakim to zrobił) z martinezem, a przed wszystkim z waltrsem przekonały mnie w 100%, że to mega zawodnik również na pro. Nie wiem skąd ty wziąłeś tego boga, dominatora czy legendę. Nikt nie użył takich słów, poczytaj co ludzie pisali, wręcz przeciwnie prawie każdy miał jakieś wątpliwości, nie wiem więc o co chodzi. Duże walki łomaczenki jeszcze nadejdą i jestem przekonany, że podoła. To kompletny zawodnik. A CW już dawno przestała być jedną z najsłabszych kategorii.
 Autor komentarza: Laik
Data: 11-04-2017 00:50:05 
Ok, CW przestała być jedną ze słabszych, ale nie zaczęła być jedną ze znaczących...

Żeby już zakończyć wątek, nie neguję talentu Usyka, Vasyla, jak wcześniej napisałem, są wspaniali.
Wkurwia mnie tylko to, że zbyt szybko nazywa się ich królami p4p, akurat pod tym tematym nie ma takich komentarzy, ale tak jak wspomniałem wcześniej, napisałem wczorajszą opinię po przeczytaniu całej czołówki orga.
Ludzie, trzeba sobie troszeczkę zasłużyć, żeby zyskać miano legendy, lidera bez podziału na kategorie wagowe. Na to trzeba lat, pokonanie wielu mistrzów, a nie amator wpo 10 walkach, albo killer CW , który zdobył tytuł po pokonaniu Główki... Co innego zapowiadająca się gwiazda, a gwiazda prawdziwa, która przez lata zaprawcowała na swoją chwałę. Na Łomaczenkę i Usyka za wcześnie... A killer GGG z dnia na dzień jest coraz mniejszym killerem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.