Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-08

 CANELO-CHAVEZ. SYN LEGENDY ZAPOWIADA NOKAUT

Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) nigdy wcześniej nie czuł takiego głodu boksu i nie pragnął tak bardzo zwycięstwa. Na miesiąc przed walką z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO) syn największej legendy meksykańskiego boksu czuje się świetnie i zapowiada wygraną przez nokaut.
SULĘCKI WYZWAŁ DO WALKI CARLOSA MOLINĘ

Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO) efektownie zadebiutował w nowej kategorii wagowej, demolując w ringu Mitchiego Munozem (25-7, 16 KO). W rozmowie z dziennikarzami Polsatu Sport tuż po walce "Striczu" zadeklarował chęć skrzyżowania rękawic z byłym mistrzem świata IBF wagi super półśredniej Carlosem Moliną (28-6-2, 8 KO).MATYJA PRZED CZASEM

Marek Matyja (13-1, 5 KO) powoli odbudowuje swoją pozycję sprzed porażki z "Norasem". Przed momentem odprawił przed czasem przeciętnego Emmanuela Feuzeu (8-5-2, 3 KO), Kameruńczyka z hiszpańskim paszportem.


FENOMENALNY ŁOMACZENKO POWRACA!

Ma 29 lat, a na półce między innymi dwa złote medale olimpijskie, dwa mistrzostwa świata i mistrzostwo Europy. Jako zawodowiec stoczył zaledwie osiem walk, ale mimo tego może się już pochwalić czempionatem w dwóch dywizjach. Niesamowity talent, wirtuoz, bokserski geniusz, takie określenia pojawiają się najczęściej przy nazwisku tego pięściarza.
WIDEO: ŁOMACZENKO I SOSA W LIMICIE

Zarówno broniący tytułu mistrza świata federacji WBO Wasyl Łomaczenko (7-1, 5 KO) jak i pretendujący do niego Jason Sosa (20-1-4, 15 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej. Trzeba jednak dodać, że Sosa zrobił to dopiero za drugim podejściem. W limicie znalazł się również Aleksander Usyk (11-0, 10 KO) - champion WBO dywizji junior ciężkiej, a także challenger Michael Hunter (12-0, 8 KO). Poniżej wideo z ceremonii ważenia, zaś w rozwinięciu wyniki w jednostce amerykańskich funtów.