MP SENIORÓW 2017: WALKA WIERZBICKI vs FIGIEL (+91kg)

Paweł Wierzbicki (UKS Boxing Sokółka) broni tytułu Mistrza Polski w wadze super ciężkiej. W zeszłym roku Mateusz Figiel (BKS Hetman Białystok) przegrał z nim w finale, zaś wczoraj uległ na punkty jeden do czterech w półfinale. Warto jednak zaznaczyć, że tym razem Figiel postawił warunki Wierzbickiemu znacznie trudniejsze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: didier89
Data: 01-04-2017 00:47:24 
Okropny ten nasz boks...
byle by mocno przywalić, żadnych kombinacji, zero myślenia, nawet w pierwszej rundzie idą na pałe.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 01-04-2017 02:41:59 
Mógłby ktoś wymyśleć lepsze otoczenie tych zawodów żal patrzeć na te puste krzesła mistrzostwa szkoły w ping ponga mają większę widownię chłopaki walczą tylko dla swojej satysfakcji PZB to jest jakiś związek niepełnosprawnych nie do wiary że na finały nie da się zrobić jakiejś mini gali choćby w połączeniu z jakimś promotorem promocją miejsca nosalowy dwór zakończonej np walkami zawodowymi lub tp.
 Autor komentarza: ponikwoda
Data: 01-04-2017 08:22:04 
Mało jest normalnych miast w Polsce? Jak się robi mistrzostwa Polski w małej miejscowości to kto tam przyjedzie. Mam wrażenie oglądając relacje że ta impreza odbyła się bez publiczności jak mecz piłkarski z pustymi trybunami po zamieszkach kibiców.Wcześniej obiecali walki finałowe w Polsacie sport i cisza,jaka to promocja boksu olimpijskiego? Tak się szanuje i docenia ciężką pracę zawodników,myślę że finałowe walki były ciekawsze niż śmieszne gale zawodowe z pseudo piesciarzami z Węgier co mają problem z wejściem do ringu nie mówiąc o boksowaniu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.