RZADKOSZ vs RUMIŃSKI, CZYLI REWANŻ ZA MISTRZOSTWA POLSKI

Poznaliśmy kolejną parę na galę w Ełku, którą stajnia Tymex Boxing Promotion - przy współpracy z AG Promotion, zorganizuje 6 maja w Ełku.

Tego dnia zobaczymy między innymi starcie Adama Balskiego (8-0, 6 KO) z wyżej notowanym Ricardsem Bolotniksem (10-3-1, 4 KO) z Łotwy. Pierwszy pojedynek w ojczyźnie po kilku latach spędzonych w Kanadzie stoczy również bardzo ciekawy Łukasz Wierzbicki (11-0, 6 KO). Po długiej przerwie przypomni się również Krystian Huczko (2-1).

Drugą potwierdzoną walką będzie konfrontacja w kategorii super średniej. Wracający po porażce Paweł Rumiński (2-1, 2 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym, ale wracającym z kolei po pewnych perypetiach prywatnych Mateuszem Rzadkoszem (4-0-1, 1 KO). Panowie spotkają się na dystansie sześciu rund.

Co ciekawe obaj zmierzyli się z sobą na Mistrzostwach Polski 2015 w Szczecinie i wówczas pięściarz warszawskiej Legii nieoczekiwanie pokonał na punkty po ostrej walce faworyzowanego Rzadkosza. Wszystko oczywiście nagrała kamera BOKSER.ORG - poniżej przypominamy Wam ich konfrontację sprzed dwóch lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 25-03-2017 20:37:53 
Sory za OT.
Będzie tu "Waszym zdaniem: Crolla-Linares"?
Jeżeli nie, to czy może ktoś zapodać jakiegoś dobrego streama?
Polsat Sport woli pokazywać jakiś marny mecz Portugalii z Węgrami zamiast elektryzująco zapowiadający się rewanż. Szczęśliwi jedynie Ci, którzy mają Polsat Sport Fight.
 Autor komentarza: avlin
Data: 26-03-2017 13:26:53 
No to jestem ciekaw czy kariera " Króla Nokautu " skończy się szybciej niż się rozpoczęła .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.