RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W LEGIONOWIE

Ruszyła sprzedaż biletów na cykliczną galę Legionowo Boxing Night. Tym razem impreza w Legionowie zostanie rozegrana 22 kwietnia, a wystąpią na niej między innymi Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) oraz Krzysztof Zimnoch (21-1-1, 14 KO).

Naprzeciw "Główki" stanie doświadczony Vikapita Meroro (28-6, 14 KO). Z kolei rywalem Zimnocha będzie dobrze znany polskim kibicom, niespełniona gwiazda wagi ciężkiej, Michael Grant (48-6, 36 KO). Nazwiska przeciwnika nie poznał jeszcze Kamil Szeremeta (15-0, 2 KO), ale jego również zobaczymy tego wieczoru.

Dla Zimnocha starcie z olbrzymem z USA będzie powrotem na ring po efektownym zwycięstwie w rewanżowym pojedynku z Mike'em Mollo. - Teraz tą kategorią rządzą giganci, więc trzeba się do nich przyzwyczajać. Pojedynek z Grantem będzie bardzo pożytecznym doświadczeniem - mówi przez zbliżającym się występem pięściarz z Białegostoku.

Z kolei dla "Główki" będzie to powrót po utracie mistrzostwa świata federacji WBO kategorii cruiser w połowie września i długiej rehabilitacji.

KUP BILET NA ZIMNOCHA I GŁOWACKIEGO >>>

Najtańsze wejściówki rozpoczynają się już od 40 złotych. Najdroższe (VIP), osiągają cenę 1200 zł. Relację z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 24-03-2017 21:03:18 
Ten pierwszy plakat to chyba na specjalne życzenie Krzysia który się podobno mocno oburzył gdy usłyszał, że Zimnoch ma dostać walkę wieczoru :) W sumie ciężko się chłopowi dziwić, jakby nie było były mistrz świata, a kim jest Zimnoch? :)
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 24-03-2017 21:04:35 
"Relację z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport."

Oby tej relacji nie rozpoczęli od 8 rundy walki wieczoru :)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 24-03-2017 21:31:15 
Głowacki to jedyny wartościowy zawodnik pana Babilonskiego
Krzysiu Zimnoch to dziecko specjalnej troski,hodowany jedynie do walki ze Szpilka
Nie dziwię się ze Głowka nie chce byc na underkarcie zawodnika nieco lepszego niz bum.Ktoremu trzeba wynajdywac po swiecie emerytów z grupą inwalidzka
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-03-2017 21:47:35 
Coście się czepili tego Granta. Myślicie że Zimnoch stać na więcej? Zimnoch to journeyman, zawodnik klasy B i wyżej ch*** nie podskoczy, chce boksować to niech boksuje przynajmniej coś zarobi i jest aktywny. Lepsze to niż wyimaginowane kwoty Szpilki który od ponad roku pauzuje co za czym idzie się cofa w rozwoju. Kiedyś można był zawodnikowi organizować 10 walk w roku z byle kim aby utrzymać aktywność a teraz nikt nie chce boksować bo kasa. Co do Zimnocha to jak by dostał zawodnika z pierwszej 20-ki to byście się śmiali że znowu dostanie KO w pierwszej rundzie.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 24-03-2017 21:53:49 
Szanowny kolego teanshin nikt się Granta nie czepia bo to poważnie chory człowiek,ktoremu zadna uczciwa komisja nie da licencji...
 Autor komentarza: strateggy
Data: 25-03-2017 03:02:21 
Nie rozumię tych opinii, że Grand to zły rywal dla Zimnocha. Ten koleś rok temu przegrał z emerytem Mollo, męczył się z dostarczającym zwycięztwa Airichem, ledwo co wygrał z rozbitym Rekowskim, więc spodziewaliście się, że kim zawalczy? Z Donaldem Trumpem? I tutaj należy się kolejny raz przyznanie świetnych umiejętności promotorskich Wasilewskiemu i Babilońskiemu, bo sprowadzili rywala, z którym bardzo łatwo będzie można wypromować walkę a ponat to Grand ze względu na swój wzrost i wagę może podłączyć, albo znokdaunować Zimnocha, więc nie jest powiedziane, że będzie łatwym rywalem. A przecież o to chodzi by Zimnoch walczył regularnie i nie miał łatwo. Zimnoch z nikim wielkim w karierze nie wygra, więc niech po za McCallem i Mollo dopisze sobie nazwisko Granda do rekordu, niech ma coś z życia.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 25-03-2017 09:49:36 
Główce pozostaje obijanie ogórków na galach wiejskich po wpadce Hucka a Zimnoch dostanie baty od Granta.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 25-03-2017 09:51:46 
Dlaczego ORGA nie ma na liście sponsorów ???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.