SMITH-WILLIAMS O TYTUŁ WBO INTERIM

Tytuł tymczasowego mistrza świata federacji WBO w wadze junior średniej będzie stawką zaplanowanej na 8 kwietnia w Manchesterze walki pomiędzy Liamem Smithem Jr (24-1-1,13 KO) a Liamem Williamsem (16-0-1, 11 KO).

Przypomnijmy, że tytuł pełnoprawnego czempiona WBO w limicie do 154 funtów należy obecnie do Saula Alvareza, którego jednak 6 maja czeka wycieczka o kilka kilogramów w górę na starcie z Julio Cesarem Chavezem Jr. Z tego też powodu włodarze światowej federacji zdecydowali się usankcjonować starcie Smith-Williams jako walkę o pas interim.

- Cieszę się, że Frank Warren dał mi taką okazję. Chciałbym podziękować mojemu całemu zespołowi oraz prezydentowi WBO Francisco Paco Varcarcelowi za wiarę w moje możliwości. Obiecałem, że w 2017 roku ponownie będę mistrzem świata i teraz będzie ku temu doskonała szansa - powiedział Liam Smith.

- To dla mnie ogromna szansa i okazja, bym wspiął się na szczyt tego sportu. Czekałem na taką walkę i jestem zachwycony faktem, że Frank mi ją zorganizował - wyznał szczęśliwy Liam Williams.

Podczas tej samej imprezy dojdzie także do starcia o tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze lekkiej pomiędzy Terry Flanaganem (32-0, 13 KO) a doświadczonym Rosjaninem Petrem Petrowem (38-4-2, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 24-03-2017 05:25:45 
Jason Quigley wygrał na punkty z Glenem Tapią w walce wieczoru w Indio, ale punktacja jak to w przypadku gal De La Hoyi mocno zawyżona. Szkoda, że 'Jersey Boy' nie spiął się mocniej podczas przygotowań, bo Irlandczyk był jak najbardziej do zrobienia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.