W PONIEDZIAŁEK RUSZAJĄ 88. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

Łukasz Furman, Informacja własna

2017-03-21

W zeszłym roku w Człopie odbyła się "młodzieżówka". Od najbliższego poniedziałku rozegrane zostaną tam 88. Mistrzostwa Polski Seniorów. I znów z pięściarzami olimpijskimi rywalizować będą zawodowcy.

W poprzednim czempionacie pasjonowaliśmy się rywalizacją Adama Balskiego i Tomasza Bohdanowicza w wadze ciężkiej. W tym roku Balskiego zabraknie, bo już przygotowuje się do majowego pojedynku z Łotyszem. Ale zawodowcy będą. Pełną listę zawodników zgłoszonych do turnieju przedstawimy Wam wkrótce.

Eliminacje rozpoczną się dwiema seriami w poniedziałek i dwiema kolejnymi we wtorek. W środę zostaną rozegrane już walki o medale, czyli ćwierćfinały. W czwartek półfinały, a w piątek poznamy nowych liderów na naszym podwórku.

Od pierwszego dnia będziemy transmitować dla Was ten turniej na żywo na łamach BOKSER.ORG, choć z racji ograniczonych funduszy będzie to relacja z jednej kamery z głównego ujęcia. Ale potem te ciekawsze potyczki będziemy retransmitować już z lepszych ujęć z ringu. Będzie więc co oglądać. Finały pokaże również jak zwykle sympatyzująca z boksem stacja Polsat Sport. Wkrótce jeszcze więcej informacji o 88. MPS Człopa 2017. Zostańcie z nami!