WYGRANE TWARDOWSKIEGO I BOCIAŃSKIEGO

W głównej walce gali Golden Team Explosion VII w Nowym Sączu miejscowy Daniel Bociański (7-0, 2 KO) pokonał Rusłana Rodziwicza (14-21, 14 KO), który tydzień temu przegrał też z Przemkiem Gorgoniem.

"Bocian" kontrolował pojedynek, ale znów niepotrzebnie wdawał się w wymiany z bliska, zamiast wykorzystywać lepsze warunki fizyczne. Po gongu kończącym szóstą odsłonę werdykt brzmiał 59:55.

Wcześniej zaledwie dwie minuty potrzebował Krzysztof Twardowski (2-0, 2 KO) na odprawienie Artsioma Hurbo (4-28-1, 3 KO). Występujący w kategorii junior ciężkiej "Twardy" wszystko rozpoczął krótkim lewym sierpowym. Po liczeniu do ośmiu doskoczył do zranionego przeciwnika, przebijał się przez gardę, zafundował mu jeszcze dwa nokdauny i po trzecim liczeniu Włodzimierz Kromka zastopował potyczkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Knot
Data: 18-03-2017 21:17:44 
z długoszyjnego robi się niezły prospekt, ma dobre warunki 190 i 205 rospietość, niech jeszcze poprawi bilans nokautów i będzie klawo.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-03-2017 21:33:25 
Nie wiem czy te podawane przez komentatora (i boxrec) staty są faktyczne. Tak czy owak Bocianowski walczac z jakims bumem zostawal przy linach w defensywie. Ofensywa - tez porazka, takiego amatora powinien karcic lewym sierpem [schodzac w lewo] i dokladac prawy cross na korpus, caly czas - przeciwnik o takich umiejetnosciach jak ten bialorusin nie mialby zadnej odpowiedzi. Nie potrafi ustrzelic jakiegos chlopa spod kiosku, wiec co tu mowic o prospekcie, rozumiem jeszcze jakby ta walka miala na celu sprawdzic kondycje na dluzszym dystansie lub pocwiczyc kombinacje. Twardowski zgasil peta w pare sekund - tak jak powinno byc, chetnie zobaczylbym go z kims bardziej wymagajacym. Tak czy owak widac, ze ma za goraca glowe (cios po knockdownie), ale za to pęd na rywala. Kto wie może coś z niego będzie - okaże się po kilku walkach no i rywalach
 Autor komentarza: gluton
Data: 18-03-2017 21:43:00 
ktoś ma link do walki Waszki?
Poproszę.:)
 Autor komentarza: gluton
Data: 18-03-2017 22:02:00 
ciekawe czy bedzie wałek...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.