KOWALIOW DO WARDA: JESTEŚ FACETEM CZY DZIEWCZYNKĄ?

Redakcja, iFL TV

2017-03-18

Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO) po raz kolejny wezwał Andre Warda (31-0, 15 KO) do walki rewanżowej za starcie z listopada ubiegłego roku, w którym sędziowie, jak twierdzi Rosjanin, niesłusznie wskazali zwycięstwo Amerykanina.

- Miłość, jaką otrzymuję od ludzi, znaczy dla mnie więcej niż tytuły. Wszyscy wokół mówią, że Ward przegrał ten pojedynek. Jak jest facetem, to wejdzie ponownie do ringu i udowodni, że jest lepszy. Nadal czekam na to, żeby podpisał kontrakt - mówi "Krusher".

- Wiem, że wygrałem pierwszą walkę, to zresztą nie tylko moja opinia. Cieszę się, że podzielają ją kibice. To była brudna sprawa. W tej chwili chcę odzyskać pasy. Mam nadzieję, że ponownie się spotkamy. Andre, jak jesteś prawdziwym mężczyzną, to dasz mi rewanż. Jestem facetem czy dziewczynką? Zróbmy to, ty przestraszony skur***ynie - dodaje.

Ward wygrał listopadową potyczkę jednym punktem na kartach wszystkich trzech oceniających ją sędziów. Zdobył tym samym pasy WBA Super, IBF oraz WBO w kategorii półciężkiej.

Do rewanżu może dojść 17 czerwca, ale jak dotąd nie osiągnięto jeszcze porozumienia w tej sprawie.