CONCEICAO I CONLAN PEWNIE WYGRYWAJĄ

Michael Conlan (1-0, 1 KO) - mistrz świata, Europy i medalista olimpijski, udanie zadebiutował w gronie profesjonalistów, pokonując na ringu w Madison Square Garden Theater starszego o rok Tim Ibarrę (4-5, 1 KO).

25-letni Irlandczyk z Belfastu od początku przejął inicjatywę, a jego przewaga urosła w trzeciej rundzie do tego stopnia, że potyczkę przerwano.

Wcześniej Jose Gonzalez (7-0-1, 2 KO), młodszy kuzyn Romana Gonzaleza, zdominował na dystansie sześciu starć Jhovany'ego Collado (4-12-2, 1 KO), posyłając go nawet w trzeciej odsłonie na deski. Po ostatnim gongu wszyscy sędziowie punktowali jego przewagę w stosunku 60:53.

Młodziutki Teofimo Lopez (3-0, 3 KO), olimpijczyk z Rio w barwach USA, ciosem na korpus na początku drugiej rundy znokautował Daniela Bastiena (4-4, 1 KO).

Świetny boks pokazał również zeszłoroczny mistrz olimpijski, Robson Conceicao (3-0, 2 KO). Startujący w wadze super piórkowej Brazylijczyk zastopował w drugim starciu Aarona Hollisa (3-5, 2 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 18-03-2017 05:21:16 
Sedzia za wczesnie przerwal.Ibara,nawet nie byl podlaczony I wspominajac o liczeniu.Na walce pojawil sie McGregor w palcie z futrzanym kolnierzem.Irlandczycy swietowali z kobzami ale nastepna walka to juz moze byc ciezka przeprawa jak dostanie kogos z Top 10 swojjej wagi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.