Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-14

 

FOTORELACJA: MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - WYNIKI

Już od pierwszych dni trwały zacięte starcia na ringu w Gnojniku podczas Mistrzostw Małopolski. Duża ilość zawodników pokazała ciekawy i mocny boks, a tego własnie oczekują kibice - wyrównanych pojedynków dających czyste sportowe emocje. Wyniki i kilka ujęć z zawodów w rozwinięciu.ZMIANA RYWALA DLA CUNNINGHAMA

Nie Phil Williams, a ostatecznie Felipe Romero (19-11-1, 13 KO) będzie piątkowym rywalem wracającego na ring byłego dwukrotnego mistrza świata wagi cruiser Steve'a Cunninghama (28-8-1, 13 KO). Pojedynek zakontraktowano na 8 rund.

MGPM 2017 KRAKÓW

W związku ze zmianą daty Mistrzostw Polski Seniorów w Człopie, w trosce o dobre przygotowanie i udane starty zawodników, zarząd Małopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego odwołuje najbliższe Grand Prix w Krakowie. Terminy pozostałych imprez z cyklu MGPM pozostają bez zmian - wg. kalendarza w rozwinięciu.


BIWOL I KUZMIN RUSZAJĄ NA PODBÓJ USA

Dokładnie za miesiąc - 14 kwietnia na ringu w Waszyngtonie, między linami zaprezentuje się dwóch uznanych na ringach olimpijskich rosyjskich pięściarzy, którzy nie są jeszcze znani za oceanem. To "ciężki" Siergiej Kuzmin (9-0, 6 KO) oraz tymczasowy champion WBA dywizji półciężkiej, Dimitrij Biwol (9-0, 7 KO).