Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-13

 
WRACA OLA AFOLABI

Krótko w swoich postanowieniach wytrzymał Ola Afolabi (22-5-4, 11 KO). Były mistrz świata kategorii junior ciężkiej rok po ogłoszeniu sportowej emerytury wraca i 19 maja spotka się w Hamburgu z Mario Daserem (12-0, 5 KO).


SIERGIEJ WERWEJKO: JESTEM PEWIEN ZWYCIĘSTWA

- Zakończyłem już obóz do tej walki. Miałem dobre przygotowania, które rozpocząłem obozem w Zakopanem, później natomiast sparowałem z Mariuszem Wachem i Michałem Cieślakiem - mówi na cztery dni przed występem w Żyrardowie Siergiej Werwejko (5-0, 3 KO). W piątkowy wieczór spotka się z niedawnym rywalem Wacha, Marcelo Luizem Nascimento (22-14, 19 KO).

MARIUSZ WACH: WYGRANA OTWORZY MI NOWE FURTKI

- Od dłuższego czas współpracuję z Jakubem Chyckim. Czuję się dobrze, wyglądam dobrze i niektórzy nawet nie wierzą, że ważę 116 kilogramów. Podobno wyglądam na mniej - mówi Mariusz Wach (32-2, 17 KO), który w sobotni wieczór na ringu w Lipsku spotka się z Erkanem Teperem (16-1, 10 KO).PEŁNOLETNI PRZEKRĘT - 18. ROCZNICA WALKI LEWIS vs HOLYFIELD

To był jeden z największych przekrętów w dziejach boksu, tym bardziej, że w walce o absolutny prym w królewskiej kategorii. Od teraz to już "pełnoletni" przekręt, bo właśnie dziś mija osiemnaście lat od pamiętnej walki Lennoxa Lewisa (34-1, 27 KO) z Evanderem Holyfieldem (36-3, 25 KO). W stawce znalazły się wtedy pasy WBC, WBA i IBF wagi ciężkiej.