SIERGIEJ WERWEJKO: JESTEM PEWIEN ZWYCIĘSTWA

- Zakończyłem już obóz do tej walki. Miałem dobre przygotowania, które rozpocząłem obozem w Zakopanem, później natomiast sparowałem z Mariuszem Wachem i Michałem Cieślakiem - mówi na cztery dni przed występem w Żyrardowie Siergiej Werwejko (5-0, 3 KO). W piątkowy wieczór spotka się z niedawnym rywalem Wacha, Marcelo Luizem Nascimento (22-14, 19 KO).

- Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi założeniami. Niedawno miałem przyjemność przebywać w Dzierżoniowie, gdzie przez tydzień zrobiłem cztery sparingi z Wachem, czyli niedawnym rywalem Nascimento. Przy okazji tego pobytu porozmawiałem o Brazylijczyku nie tylko z Mariuszem, ale również jego trenerem Piotrem Wilczewskim. Obaj dali mi kilka cennych wskazówek. Obaj też zwrócili mi uwagę, bym częściej używał prawej ręki. Na pewno Nascimento to dużo bardziej doświadczony pięściarz ode mnie, ale jestem pewny, że to ja będę górą w tym starciu - mówi blisko dwumetrowy tryumfator Turnieju im. Feliksa Stamma z 2013 roku.

- Podczas przygotowań kładliśmy duży nacisk na wydłużenie serii ciosów i moim zdaniem właśnie ten aspekt może mieć spore znaczenie. Ostatnie dni to już łapanie luzu i świeżości. Robimy z trenerem krótkie jednostki treningowe, które na samym finiszu mają na celu poprawienie jeszcze trochę szybkości. Mamy kilka wariantów na walkę. Pierwsza runda będzie decydująca, ale i tak jestem pewien swojego zwycięstwa - dodał Werwejko.

Bezpośrednią relację z piątkowej gali przeprowadzi Polsat Sport Fight od godziny 19:00, a od około 22:55 również Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 13-03-2017 19:57:13 
Szok że taki prosty Brazylijski bijok Nascimento nawsadzał tyle ciosów Wachowi. Mariusz powinien kończyć bo boksersko wygląda z walki na walkę coraz gorzej. Wręcz zaryzykuję stwierdzenie że bolą oczy od patrzenia jego obecnej dyspozycji w ringu.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 13-03-2017 20:10:59 
Ciekawe jak z Teperem zawalczy :D
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-03-2017 20:27:33 
Tak jak z każdym czyli leniwie licząc na przychylność sędziów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.