CHAVEZ JR OD JUTRA ZACZYNA SPARINGI DO WALKI Z ALVAREZEM

Sławny trener Nacho Beristain ma być gwarancją Julio Cesara Chaveza Jr (50-2-1, 32 KO) na zwycięstwo z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). Pojedynek odbędzie się 6 maja w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Syn legendarnego "Cesarza" zasiadał kiedyś na tronie mistrza świata wagi średniej, ale lenistwo i kłopoty utrzymaniem reżimu treningowego sprawiły, że niektórzy przestali go już traktować jako poważnego gracza na rynku. Ewentualne zwycięstwo nad faworyzowanym Canelo przywróciłoby go do elity.

- Od jutra zaczynamy sparingi. Mam nadzieję, że łącznie wyjdzie około sto dwadzieścia rund sparingowych. Moi zawodnicy raczej nie przekraczają tej liczby. Potrzebujemy tylko zawodników o różnych stylach - mówi Beristain.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 13-03-2017 19:35:49 
10kg beda musieli wybic z goscia w ciagu tych 8 tygodni.

pierwszy raz od 5 czy 6 lat bedzie wazyl tak malo - o ile zrobi wage. jesli da rade stac na nogach, to tlusty canelo go zabije w ringu.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-03-2017 00:10:35 
ciekawe starcie, alvarez chyba tylko raz walczyl z przeciwnikiem o porownywalnych gabarytach - Kirklandem, ktory byl w kazdym elemencie rzemiosla o 2 lvl nizej. teraz stanie naprzeciw byka (do ringu wniesie ok. 180-185 funtow) - o ile ten nie bedzie skatowany robieniem wagi. obydwaj to "gwiazdeczki" ale kibicuje juniorowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.