CULCAY I ANDRADE PEWNI SIEBIE NA OSTATNIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ

Jack Culcay (22-1, 11 KO) i Demetrius Andrade (23-0, 16 KO) tryskali pewnością siebie na ostatniej konferencji prasowej przed ich sobotnim starciem do którego dojdzie w Ludwigshafen. Obaj panowie powalczą o pas regularnego mistrza świata federacji WBA w wadze junior średniej.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwsze spotkanie w ringu Culcaya i Andrade. Pięściarze walczyli ze sobą na amatorskich mistrzostwach świata w 2007 roku w Chicago i wówczas górą był Amerykanin.

- Będę gotowy na wszystko, co Demetrius wniesie do ringu. Czekałem na tę okazję przez dziesięć lat. Po pokonaniu Andrade otworzą mi się drzwi do wielkich walk w Stanach Zjednoczonych - zapowiedział Culcay.

- Chciałbym podziękować swojemu całemu zespołowi za to, że świetnie przygotował mnie do tego pojedynku. W sobotę zobaczycie jak Jack Culcay zostaje deklasowany. Pokonałem go jako amator, a teraz mam zamiar powtórzyć to jako zawodowiec. Tym razem nie będziemy walczyli przez trzy rundy w treningowych rękawicach. Zamierzam ulokować na szczęce Jacka naprawdę mocne ciosy - ripostował Andrade.

Transmisję z sobotniej gali w Ludwigshafen przeprowadzi telewizja Fightklub.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.