PACQUIAO JEDNAK NIE BĘDZIE WALCZYĆ Z KHANEM

Promotor Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO) poinformował, że Filipińczyk nie zmierzy się z Amirem Khanem (31-4, 19 KO) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Arabscy inwestorzy mieli oferować "Pac Manowi" za ten pojedynek 38 milionów dolarów. Obaj pięściarze potwierdzili niedawno, że będą ze sobą boksować, ale Bob Arum, który od początku podchodził sceptycznie do ww. propozycji, ogłosił we wtorek, że Anglik nie będzie rywalem jego zawodnika. Nadmienił, że opiewającego na 38 milionów kontraktu tak naprawdę nigdy nie było.

- Walki w ZEA na pewno nie będzie przed listopadem, o ile w ogóle kiedykolwiek się ona odbędzie, w co wątpię - powiedział szef Top Rank.

Obecne plany zakładają czerwcowy lub lipcowy powrót Pacquiao na ring. Nie wiadomo jeszcze, kto mógłby być jego rywalem. Zanim na tapecie pojawił się pomysł walki z Khanem, mówiło się, że Filipińczyk zaboksuje z Australijczykiem Jeffem Hornem (16-0-1, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 08-03-2017 13:56:03 
Odnoszę wrażenie, że Arum od początku był przeciwny walce z Khanem. Manny'emu już niewiele zostało i zamiast starać się wyciągnąć jak najwięcej kasy, to dziadek uparł się na tego Horna. Komu ta walka z anonimowym Australijczykiem potrzebne??? Bob wspominał, że będą robić z Pac-Manem coś w rodzaju tourne więc dlaczego nie wzięli pod uwagę Wysp Brytyjskich? Czy na Wyspach nie znaleźliby sponsorów, którzy podjęliby się organizacji walki Khana z Pacquiao? Taką walkę można byłoby zrobić na Wembley, a bilety wyprzedałyby się jeszcze szybciej niż na walkę Joshua-Kliczko...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-03-2017 15:17:50 
Szkoda, ale z drugiej strony cieszę się że Khan nie dostanie kolejnej sowitej wypłaty. Z drugiej strony boję sie teraz jakiegoś freakfightu, no chyba że szykuje się na Paca Crawford, to biorę to w ciemno. Prawdopodobnie będzie to jednak ten Horn
 Autor komentarza: pavlus
Data: 08-03-2017 19:48:25 
Smęcą i smęcą, zero konkretów.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-03-2017 19:56:54 
38 baniek za malo... CZego sie spodziewali, setki?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.