TRENER GOŁOWKINA: SPODZIEWANY SIĘ SZYBKIEGO ATAKU JACOBSA

- Według mnie on będzie chciał zacząć bardzo ostro, tak samo jak to zrobił w walce z Peterem Quillinem - mówi Abel Sanchez, trener Giennadija Gołowkina (36-0, 33 KO), analizując zbliżającą się walkę swojego podopiecznego z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO).

Pojedynek odbędzie się za dziesięć dni. W stawce znajdą się należące do "GGG" pasy WBA/IBF/WBC wagi średniej.

- Właśnie na taki scenariusz się szykujemy. A jeśli on nie wystartuje tak ostro, to też będziemy na to przygotowani. Będą jednak zapewne chcieli szybko zyskać nasz respekt. Spodziewam się więc krótkiego szturmu, a potem spuszczenia z tonu. Jacobs ma bardzo dobre nogi i dystansowanie. A niejednokrotnie udowodnił, że potrafi również mocno uderzyć. Pierwsza runda może być trochę szalona - uważa Sanchez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-03-2017 12:19:08 
W takim przypadku GGG pochodzi trochę na wstecznym zadając lewy prosty.
W sumie będzie jak z Brookiem. W pierwszej rundzie będzie mógł go skończyć, no ale ludzie chcą igrzyska zobaczyć i reklamy trzeba pokazać...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 08-03-2017 14:19:18 
Jedyna szansa, ale jakże szalona i mocno ryzykowna dla Daniela Jacobsa. Furiacki atak od pierwszego gongu, powtórka z walki z Quillinem. Albo Ty, albo ja. Jeżeli zawalczy inaczej, to będzie z rundy na rundę rozbijany, a koniec nastąpi około szóstej rundy, albo jeszcze szybciej z uwagi na mocno przeciętną szczękę Miracle Man'a'...
 Autor komentarza: hero21
Data: 08-03-2017 23:13:10 
Jeżeli Jacobs zdecyduje się przeprowadzić furiacki szturm jak z Quillinem, to walka zakończy się równie szybko jak z Peterem tylko w drugą stronę. Mam nadzieje że Jacobs obierze bezpieczniejszą taktykę dla siebie, gdyż przynajmniej ze 4-5 rund chciał bym to obejrzeć. Co by nie zrobił to z GGG za dużych szans nie ma.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.