ŁUKASZ WIERZBICKI Z NOWYM KONTRAKTEM WRACA NA POLSKI RING

Łukasz Wierzbicki (11-0, 6 KO) dotąd swoją karierę prowadził w Kanadzie. Ale w miniony weekend podpisał kontrakt promotorski z Mariuszem Grabowskim oraz Andrzejem Gmitrukiem. Ten drugi będzie zresztą od teraz jego głównym trenerem. Po blisko czteroletniej karierze za oceanem Łukasz w końcu zadebiutuje na polskim ringu. Pierwsza walka pod banderą grupy Tymex już w maju. Póki co poznajcie bliżej zawodnika kategorii junior półśredniej za sprawą naszej wczorajszej rozmowy - zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dzosep
Data: 06-03-2017 19:59:55 
Cleveland piszę ciekawe charakterystyki bokserów o ile dobrze pamiętam. Coś wiadomo o tym bokserze, ma jakiś potencjał na EBU chociaż?
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 07-03-2017 18:55:24 
Runowski/syrowatka go robią, chociaż zobaczylbym taką walkę
 Autor komentarza: SugarRayRobinson
Data: 07-03-2017 19:57:44 
a ja myślę inaczej. Myślę,że jest na tym samym poziomie co Syrowatka. Fajnie się oglądało Wierzbę w poprzednich walkach. Składa fajne kombinacje ciosów i myślę, że pod opieką Gmitruka będzie to wyglądało jeszcze lepiej. Moim zdaniem kuleje trochę obrona, bo czasami zbyt nisko trzyma ręce. Rozmawiałem z nim w 2014 roku to mówił,że podpisał kontrakt z managerem m.in. Brandona Riosa, Mikey'a Garcii czy Nonito Donaira. Jak widać kontrakt na nic mu się zdał...ale myślę,że na pewno miał możliwość sparingów z tymi zawodnikami. A to na pewno mogło zaprocentować. No nic. Trzeba poczekać na najbliższe walki i zobaczyć co uda się osiągnąć Łukaszowi z Gmitrukiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.