SIEMIATYCZE BOXING SHOW II: ROZPISKA SOBOTNIEJ GALI

Redakcja, Informacja własna

2017-03-06

Poznaliśmy pełną rozpiskę przyszłotygodniowej gali w Siemiatyczach, organizowanej przez grupę Dariusza Snarskiego. Głównym bohaterem będzie Robert Świerzbiński (17-6-1, 3 KO).

Naprzeciw niego stanie doświadczony i trudny do przewrócenia Artiom Karasiew (9-28-2, 7 KO). Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

Występujący w kategorii super średniej Przemysław Gorgoń (2-0, 1 KO) spotka się z Łotyszem Danielem Sturkowiczem (1-0). Panowie podpisali kontrakt na walkę czterorundową. Ponadto Timur Kuzachmedow (1-0-1, 1 KO) sprawdzi "dziadka" Chaważi Chacygowa (11-15, 7 KO), który rozmienia swoją wielką niegdyś klasę coraz bardziej na drobne. Wszystko ma potrwać cztery rundy, ale może skończyć się wcześniej...

Ale to nie wszystko. Adam Grabiec (5-16, 1 KO) skrzyżuje rękawice z młodym i potrafiącym mocno przyłożyć Mechrubonem Sanginowem (2-0, 2 KO) z Tadżykistanu, Artur Nawrocki (1-1) z kazachskim debiutantem Ali Balojewem, a ciekawy i agresywny boks ma pokazać dwumetrowy Krzysztof Kosela (9-0, 8 KO). Tym bardziej, że naprzeciw naszego olbrzyma stanie skazany tak naprawdę na pożarcie Sedrak Agagulyan (1-32-1).

Mamy też miłą informację dla kibiców. Zarówno ceremonia ważenia, jak i sama gala, będą relacjonowane na żywo na BOKSER.ORG