WHYTE CHCIAŁ SIĘ BIĆ Z JENNINGSEM NA WAŻENIU W LONDYNIE

W piątek podczas ceremonii ważenia przed galą Haye-Bellew w Londynie doszło do scysji z udziałem dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej, Bryanta Jenningsa (19-2, 10 KO) i Dilliana Whyte'a (20-1, 15 KO). Anglik był nawet gotowy bić się z Amerykaninem.

Whyte poczuł się urażony, kiedy Jennings w dosadnych słowach powiedział, że nie jest on pięściarzem jego klasy.

- Powiedziałem mu, że możemy doprowadzić do naszej walki, że wiem, z kim mam rozmawiać. A on na to, że możemy to zrobić w tej chwili. Jak chce boksować, to zrobimy to jak należy. Facet chyba nad sobą nie panuje. Musi wziąć na wstrzymanie. Ja walczę za pieniądze. Walka bez reguł mnie nie interesuje - skomentował zawodnik z USA.

- Jennings to ci*ka. Jest jak inni Amerykanie, przyjeżdżają tu i wygadują bzdury, których nie popierają czynami. To tchórz. Zobaczcie na jego walkę z Ortizem, był wystraszony. Dzisiaj też się bał, był dosłownie przerażony! - stwierdził z kolei Brytyjczyk.

Jennings pauzuje od czasu porażki przez techniczny nokaut z Luisem Ortizem w grudniu 2015 roku. Whyte z kolei w ostatnim pojedynku, do którego doszło 10 grudnia roku ubiegłego, pokonał po trwającej dwanaście rund wojnie Derecka Chisorę. 28-latek stwierdził w piątek, że jest gotowy zmierzyć się z Chisorą ponownie, jeśli otrzyma satysfakcjonującą ofertę finansową.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-03-2017 11:01:34 
Jennings klasa, ustawił już naszego patola to może i Whyte? Whyte buraczy I liczy na wypłatę? Myślę że to ciekawa konfrontacja.
 Autor komentarza: macko8
Data: 04-03-2017 11:05:37 
"czołowych zawodników"? co zrobił Whyte by zasłużyć sobie na taki tytuł? Jennings podobnie. najważniejsze walki z czołówką wyraźnie w plecy. Whyte to już w ogóle bumobij. wymęczone zwycięstwo chisorą, mocno past prime wystarczy by ktoś był w czołówce? chyba, że oceniamy zawodnika tylko na podstawie tego z kim, a nie jak walczył. w takim razie Monte Barett to też top 5 HW
 Autor komentarza: kozakpop
Data: 04-03-2017 11:08:51 
z Ortizem nikt nie chce walczyc bo jak ten zaczoł z Joshua sparowac to po dwuch dniach obijania antkowi sie odechciało sparingów z ortizem
 Autor komentarza: Dzosep
Data: 04-03-2017 11:18:47 
A ja słyszałem, że 3 rundy z nim Antoni wytrzymał.
 Autor komentarza: BoxingCavalier
Data: 04-03-2017 11:27:17 
@

@

Jennings to jest sprzedajna prostytutka - cieć z banku, który pyskował jak to nie pokona Wildera, a jak szmata zwłóczył z podpisaniem kontraktu, w nadziei na walkę z Władkiem - którą wiedział, że przegra pewniej niż z Wilderem (Władek wówczas był na topie, klasyfikowany o wiele wyzej niż DW).

Jenningsa powinien teraz każdy z liścia w pysk walić na dzień dobry, bo to zwykły cieć z niezłą genetyką, który na boksie postanowił sobie ot tak dorobić, a nie było to jego hobby i profesja od młodości.
 Autor komentarza: lynce
Data: 04-03-2017 11:55:05 
@BoxingCavalier
Z liścia to mało wyrafinowane. Jego każdy powinien na dzień dobry uderzyć w brzucho, tak żeby krzyknął AŁA i upadł. Najlepiej jakby całe wycieczki z gmnazjów organizować na taką atrakcję.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-03-2017 11:55:32 
BoxingCavalier
Ladnie placzesz... zapewne fan Szminki. Waszego bohatera zwloczyl po ringu jak zwykla szmate. Taka drobna roznica miedzy cieciem z banku z USA, a polskim zawodowcem.
 Autor komentarza: Granat
Data: 04-03-2017 12:15:30 
wojtyla85

Dokładnie, Jennings nie zachowuje się jak półmózgi typu Whyte czy Szpilka. BJ z formy takiej jak w walce z Władkiem któremu dał dobrą walkę, kończy przed czasem Whyta który chwieje się jak menel po kilku ciosach nie panując nad nogami. A i jeszcze to powszechne pierdolenie na forum które zaobserwowałem że AJ przyjął cios od whyta i omal nie został znokautowany......pseudo-znawcy jak widać w formie.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 04-03-2017 12:26:59 
ten "czołowy ciężki" whyte w walce z joshuą pomylił ring z pływalnią
 Autor komentarza: Mgrinz
Data: 04-03-2017 14:28:18 
"Autor komentarza: BoxingCavalierData: 04-03-2017 11:27:17
Jennings to jest sprzedajna prostytutka - cieć z banku, który pyskował jak to nie pokona Wildera, a jak szmata zwłóczył z podpisaniem kontraktu, w nadziei na walkę z Władkiem - którą wiedział, że przegra pewniej niż z Wilderem (Władek wówczas był na topie, klasyfikowany o wiele wyzej niż DW).

Jenningsa powinien teraz każdy z liścia w pysk walić na dzień dobry, bo to zwykły cieć z niezłą genetyką, który na boksie postanowił sobie ot tak dorobić, a nie było to jego hobby i profesja od młodości."


Banujcie dzieciaka od razu- bez pytania, bez ostatniej szansy. Ban natychmiastowy
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 04-03-2017 14:38:09 
BoxingCavalier

Jesteś takim samym prostakiem jak twoj idol szpilka
 Autor komentarza: BoxingCavalier
Data: 04-03-2017 17:02:08 
@

Drogie truchło forumowe ... :)

Proszę o fakty, które przeczyłyby przywołanemu przeze mnie zachowaniu-faktom dot. Jenningsa, ciecia z banku.

Co ma Jennings do Szpilki? :) Skąd te implikacje? Takie mogą zrodzić się jedynie w pustych głowach nieuków, co jest ewidentne, patrząc na waszą składnię :). Po Pierdziochu także jechałem i po rajtach i botkach Pierdziochowej.

Walk widziałem kilkaset razy więcej niż wy wszyscy wzięciu do jednego wora, a że nie nabyłem pseudo poprawności politycznej świadczy jedynie o mych szerokich horyzontach, w przeciwieństwie do, może młodych wiekiem was, ale już przez proste życie zmuszonych do robolowania w sklepie, biurze, by zarobić na te wasze odżywki na masę, mającą pokryć kompleksy :).
 Autor komentarza: jovo
Data: 04-03-2017 19:37:02 
"Po Pierdziochu także jechałem i po rajtach i botkach Pierdziochowej" - Niby poliglota, niby człowiek o szerokich horyzontach, który patrzy na naszą składnię, a sam zapomina o przecinkach :(

"Jennings to jest sprzedajna prostytutka - cieć z banku, który pyskował jak to nie pokona Wildera"

Miał siedzieć cicho i powiedzieć, że Wilder go z gracją rozłoży ?
To boks, nie balet.
Naprawdę niesłychane, że człowiek, który oglądał kilkaset razy więcej walk niż my(razem wzięci), nie zauważył faktu, że pyskówki i gorąca atmosfera, towarzyszy prawie każdej walce mistrzowskiej - i nie tylko.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-03-2017 21:18:58 
Jennings szuka teraz tylko kasowych walk, z whitem ciekawa. Cos tam z powietkinem ostatnio sprawowal wiec chyba na cos sie szykuje powoli.

Duzo jakichś nowych nickow sie pojawimo. Podajcie prawdziwa tożsamość
 Autor komentarza: garson
Data: 04-03-2017 21:26:27 
Mam sentyment do Jenningsa. Świetny rzemieślnik. Ustawi Whyte-a do pionu i zajedzie kondycyjnie ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.